V pátek 1. 3. bude kamenná prodejna otevřená jen do 14:00 hod. Děkujeme za pochopení.

Zippo Znamení Váhy Emblem 25550

Možnost gravírování Doprava zdarma
Značka: Zippo
1 452 Kč 1 200 Kč bez DPH
Na skladě
Rytí - zadní strana +350 Kč
Můžeme doručit do:
1.3.2024
Možnosti doručení

Zippo zapalovač z populární kolekce Znamení zvěrokruhu - Váhy. Originální Zippo benzínový zapalovač s doživotní zárukou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 • Benzínový zapalovač ZIPPO - Windproof (větruodolný) 
 • Sběratelská kolekce: Znamení zvěrokruhu
 • Povrch: Street Chrome
 • Typ zdobení: Plastický emblém přes přední stranu
 • Zapalovač má celokovovou konstrukci
 • Opakovaně plnitelný benzínem
 • Vyrobeno v USA, Originál Zippo® Bradford
 • Doživotní záruka - heslo Zippo zní: "It works or we fix it free™" (Funguje nebo jej zdarma opravíme)
 • Dodáváno v dárkové krabičce Zippo
 • Nový zapalovač není naplněn benzínem
 • Rozměry: Výška: 57,1 mm / Šířka: 38,1 mm / Tloušťka: 12,7 mm
 • Znamení Váhy: 23. září až 23. října

 

Zapalovač Zippo pro znamení Váhy zdobí 3D emblém váhy, což symbolizuje jejich hledání rovnováhy, spravedlnosti a harmonie. Tento zapalovač je ideální pro ty, kteří upřednostňují eleganci a umělecký smysl v každém aspektu svého života.

 

Váhy: Harmonie, Spravedlnost a Diplomacie

Váhy, znamení vládnoucí od 23. září do 23. října, jsou sedmým znamením zvěrokruhu, známé svou touhou po harmonii, smyslem pro spravedlnost a přirozenou diplomacií. Ovlivněny vzdušným elementem a pod vládou Venuše, Váhy jsou symbolem rovnováhy, partnerství a estetického cítění.

Hlavní Vlastnosti Vah

Váhy jsou známé pro svůj rovnovážný přístup, smysl pro spravedlnost a přirozenou eleganci. Mají výrazný smysl pro estetiku a jsou často považovány za ztělesnění elegancie a dobrého vkusu.

Harmonie a Rovnováha

Váhy usilují o harmonii ve všech aspektech života. Mají přirozenou schopnost vyvažovat a udržovat rovnováhu, ať už jde o osobní vztahy nebo profesní situace.

Spravedlnost a Spravedlivost

Váhy mají silný smysl pro spravedlnost a jsou často považovány za zprostředkovatele a rozhodčí. Usilují o spravedlivost a jsou přesvědčeny o důležitosti rovných příležitostí pro všechny.

Diplomacie a Společenské Grácioznost

Váhy jsou přirozeně diplomatické a mají schopnost vyjednávat a komunikovat s grácií a taktu. Jsou vynikajícími posluchači a často se ocitají v roli mediátorů.

Estetika a Smysl pro Krásu

Vládne jim Venuše, planeta krásy a umění, což odráží jejich výrazný smysl pro estetiku. Mají rády krásu ve všech jejích formách a často projevují zájem o umění a design.

Vyrovnanost a Aversion k Konfliktu

Váhy se vyhýbají konfliktům a snaží se o vyrovnanost a klid. Tato tendence může vést k váhání a nejistotě při rozhodování, když se snaží vyhovět všem stranám.

Vztahy a Kompatibilita

V osobních vztazích hledají Váhy harmonii a rovnováhu. Jsou romantické a oddané, ale potřebují partnera, který respektuje jejich potřebu rovnováhy a pochopení. Nejlépe se hodí k vzdušným znamením (Blíženci, Vodnář) a ohnivým znamením (Beran, Lev).

Kariéra

V práci jsou Váhy diplomatické, spravedlivé a mají smysl pro týmovou práci. Excelují v oblastech, kde mohou využít své komunikační schopnosti a smysl pro estetiku, jako jsou právo, umění a sociální služby.

Závěr

Váhy přinášejí do zvěrokruhu touhu po harmonii, smysl pro spravedlnost a přirozenou diplomacii. Jejich vyvážený přístup, společenská grácioznost a smysl pro krásu jsou inspirací pro ty, kteří hledají rovnováhu a eleganci ve svých životech.

Doplňkové parametry

Kategorie: Zippo Klasické - větruodolné americké benzínové zapalovače
Záruka: Doživotní
? Povrchy Zippo: Street Chrome
? Způsoby zdobení: 3D emblém

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka Zippo je synonymem pro nekompromisní kvalitu, ikonický design a nadčasovou eleganci. Zippo, s více než 90 lety historie, si získalo světový obdiv jako přední výrobce benzínových zapalovačů, které ztělesňují spolehlivost a styl.

Každý Zippo zapalovač je unikátní, nejen svým charakteristickým "cvakáním" při otevírání, ale i díky možnosti individuálního gravírování. Tato osobní dotek umožňuje vytvořit vzácný kousek, který je zároveň symbolickým dárkem či pamětním předmětem.

Zippo si zachovává svou vynikající pověst díky doživotní záruce, která zahrnuje opravy a servis. Výrobce se pyšní nejen kvalitou svých výrobků, ale i přístupem k udržitelnosti, kdy je možné recyklovat a znovu naplnit zapalovače, což výrazně snižuje ekologický dopad.

Jako ikona amerického designu se Zippo stalo symbolem svobody, dobrodružství a nezaměnitelného stylu. Značka, která odolává času, poskytuje více než pouhý zapalovač – je to dílo umění, příběh a věrný společník pro ty, kteří oceňují skvostné detaily a tradici.