Zippo Znamení Býk Emblem 25549

Možnost gravírování Doprava zdarma
Značka: Zippo
1 452 Kč 1 200 Kč bez DPH
Na skladě
Rytí - zadní strana +350 Kč
Můžeme doručit do:
23.2.2024
Možnosti doručení

Zapalovač z kolekce Znamení zvěrokruhu - model Býk. Plastický emblém zdobí přední stranu zapalovače. Zadní stranu lze doplnit o zakázkové gravírování.

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • Benzínový zapalovač ZIPPO - Windproof (větruodolný) 
  • Sběratelská kolekce: Znamení zvěrokruhu
  • Povrch: Street Chrome
  • Typ zdobení: Plastický emblém přes přední stranu
  • Zapalovač má celokovovou konstrukci
  • Vyrobeno v USA, Originál Zippo® Bradford
  • Doživotní záruka - heslo Zippo zní: "It works or we fix it free™" (Funguje nebo jej zdarma opravíme)
  • Dodáváno v dárkové krabičce Zippo
  • Nový zapalovač není naplněn benzínem
  • Znamení Býk: 21. dubna až 21. května

 

Zapalovač Zippo pro znamení Býka představuje robustní 3D emblém býka, který zdůrazňuje neochvějnou stabilitu a praktickou povahu Býků. Jeho odolný design a klasický vzhled jsou ideální pro ty, kteří ocení tradiční hodnoty a pevnost.

 

Býk: Pevnost, Vytrvalost a Láska ke Kráse

Býk, znamení vládnoucí od 21. dubna do 21. května, je symbol stability, vytrvalosti a lásky k smyslovým potěšením. Toto zemské znamení, pod ochranou planety Venuše, vyniká svou pevnou povahou, praktičností a spojením s přírodou.

Hlavní Vlastnosti Býka

Býci jsou známí pro svou odhodlanost, spolehlivost a pevné hodnoty. Mají silný smysl pro krásu a harmonii, což se projevuje ve všech aspektech jejich života, od pracovního prostředí po osobní vztahy.

Stabilita a Vytrvalost

Býci jsou symbol stability a vytrvalosti. Když si něco stanoví za cíl, jdou za ním s neústupnou odhodlaností. Tato vlastnost je činí vynikajícími pracovníky, kteří dokážou projekty dovést do úspěšného konce.

Láska k Kráse a Komfortu

Vládne jim Venuše, planeta lásky, krásy a pohody, což se odráží v jejich smyslu pro estetiku a pohodlí. Býci mají rádi kvalitní věci a užívají si životního komfortu, ať už jde o dobrou stravu, umění nebo příjemné prostředí.

Praktičnost a Realismus

Býci jsou praktičtí a realističtí. Mají pevně nohy na zemi a své rozhodnutí často zvažují na základě logiky a praktičnosti. Tato vlastnost jim pomáhá při řešení problémů a překonávání překážek.

Hledání Bezpečí a Stabilita

Býci hledají bezpečí a stabilitu ve svých osobních i pracovních životech. Mají rádi pocit jistoty a nejsou příliš nakloněni rychlým změnám nebo nejistotě.

Vztahy a Kompatibilita

V osobních vztazích hledají Býci partnery, kteří sdílejí jejich hodnoty a touhu po stabilním a harmonickém životě. Jsou loajální a spolehliví, což očekávají i od svých partnerů. Nejvíce jsou kompatibilní se zemskými znameními (Panna, Kozoroh) a vodními znameními (Rak, Štír, Ryby).

Kariéra

V práci jsou Býci houževnatí, důslední a spolehliví. Excelují v oborech, kde je potřeba pečlivost a dlouhodobé plánování. Jsou výbornými manažery, finančníky a umělci.

Závěr

Býk přináší do zvěrokruhu silný smysl pro stabilitu, praktičnost a lásku k kráse. Jejich odhodlanost a pevné hodnoty jsou inspirací pro ty, kteří hledají jistotu a harmonii ve svých životech.

Doplňkové parametry

Kategorie: Zippo Klasické - větruodolné americké benzínové zapalovače
Záruka: Doživotní
? Povrchy Zippo: Street Chrome
? Způsoby zdobení: 3D emblém

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka Zippo je synonymem pro nekompromisní kvalitu, ikonický design a nadčasovou eleganci. Zippo, s více než 90 lety historie, si získalo světový obdiv jako přední výrobce benzínových zapalovačů, které ztělesňují spolehlivost a styl.

Každý Zippo zapalovač je unikátní, nejen svým charakteristickým "cvakáním" při otevírání, ale i díky možnosti individuálního gravírování. Tato osobní dotek umožňuje vytvořit vzácný kousek, který je zároveň symbolickým dárkem či pamětním předmětem.

Zippo si zachovává svou vynikající pověst díky doživotní záruce, která zahrnuje opravy a servis. Výrobce se pyšní nejen kvalitou svých výrobků, ale i přístupem k udržitelnosti, kdy je možné recyklovat a znovu naplnit zapalovače, což výrazně snižuje ekologický dopad.

Jako ikona amerického designu se Zippo stalo symbolem svobody, dobrodružství a nezaměnitelného stylu. Značka, která odolává času, poskytuje více než pouhý zapalovač – je to dílo umění, příběh a věrný společník pro ty, kteří oceňují skvostné detaily a tradici.