Praktická pouzdra na doutníky

Kategorie "Pouzdra na Doutníky" představuje esenciální příslušenství pro každého milovníka doutníků. Tato pouzdra jsou navržena tak, aby poskytla ochranu a udržovala ideální podmínky pro skladování Vašich doutníků, ať už jste na cestách nebo je chcete mít po ruce během každodenního života. Nabídka zahrnuje širokou škálu stylů a velikostí, od kompaktních pouzder pro jeden nebo dva doutníky až po větší pouzdra, která pojme více doutníků.

Pouzdra na doutníky v této kategorii jsou vyrobena z vysoce kvalitních materiálů, jako je kůže, pevný plast nebo kov, což zajišťuje nejen odolnost a dlouhodobou životnost, ale také elegantní vzhled. Mnohá pouzdra jsou opatřena speciálními vložkami nebo podšívkami, které pomáhají udržovat stabilní vlhkost a teplotu, klíčové pro zachování kvality a chuti doutníků.

Kromě funkčnosti a ochranných vlastností jsou pouzdra na doutníky také módním doplňkem, které odrážejí osobní styl a postavení. Jsou ideální pro prezentaci Vaší vášně pro doutníky při společenských událostech nebo setkáních s přáteli.

Ať už hledáte jednoduché a praktické pouzdro nebo luxusní a stylové řešení, kategorie pouzder na doutníky nabízí širokou paletu možností, které vyhovují potřebám každého doutníkáře.


 

Nejprodávanější

Martin Wess 493 Havanna - 3 Coronas
 
1 160 Kč
(958,68 Kč bez DPH)
Martin Wess 589 Dante Black - 3 Short Robusto
 
1 310 Kč
(1 082,64 Kč bez DPH)
2 položek celkem
Martin Wess 493 Havanna - 3 Coronas
958,68 Kč bez DPH
1 160 Kč
5876
Martin Wess 589 Dante Black - 3 Short Robusto
1 082,64 Kč bez DPH
1 310 Kč
5879