Náhradní výplň do nádrže Zippo zapalovače 98030

Značka: Zippo
150 Kč 123,97 Kč bez DPH
Na skladě
Můžeme doručit do:
25.6.2024
Možnosti doručení

Kvalitní vatová výplň nádrže zapalovače zaručí to, že Váš zapalovač vydrží dlouhou dobu bez potřeby plnění. Díky originální výplni bude Váš zapalovač vždy ve 100 % kondici.

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • Náhradní výplň (vata) pro benzínové zapalovače Zippo, Originál Zippo® Bradford
  • Balení obsahuje vatu do jednoho insertu zapalovače vč. spodní plstěné podložky.
  • Vatová výplň se napěchuje do útrob insertu (vyjímatelný střed zapalovače) a její funkcí je absorpce co největšího množství benzínu, který je tak připraven pro spotřebování při hoření.


Vatová výplň je umístěna v insertu (vyjímatelný střed zapalovače) a její funkcí je absorpce co největšího množství benzínu. Zásobník je tak plný a připraven k použití a palivo přesto nevytéká. Postupem času strácí výplň své absorpční vlastnosti a tím se snižuje i množství benzínu, které je zásobník s výplní schopen pojmout. Důsledkem toho lze plnit menším množstvím benzínu a tím pádem je výdrž po plnění kratší. Nová výplň nádrže Vám tak opět zvýší kapacitu zapalovače a prodlouží interval plnění benzínem.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka Zippo je synonymem pro nekompromisní kvalitu, ikonický design a nadčasovou eleganci. Zippo, s více než 90 lety historie, si získalo světový obdiv jako přední výrobce benzínových zapalovačů, které ztělesňují spolehlivost a styl.

Každý Zippo zapalovač je unikátní, nejen svým charakteristickým "cvakáním" při otevírání, ale i díky možnosti individuálního gravírování. Tato osobní dotek umožňuje vytvořit vzácný kousek, který je zároveň symbolickým dárkem či pamětním předmětem.

Zippo si zachovává svou vynikající pověst díky doživotní záruce, která zahrnuje opravy a servis. Výrobce se pyšní nejen kvalitou svých výrobků, ale i přístupem k udržitelnosti, kdy je možné recyklovat a znovu naplnit zapalovače, což výrazně snižuje ekologický dopad.

Jako ikona amerického designu se Zippo stalo symbolem svobody, dobrodružství a nezaměnitelného stylu. Značka, která odolává času, poskytuje více než pouhý zapalovač – je to dílo umění, příběh a věrný společník pro ty, kteří oceňují skvostné detaily a tradici.