Zippo Znamení Rak Emblem 25552

Možnost gravírování Doprava zdarma
Značka: Zippo
1 452 Kč 1 200 Kč bez DPH
Na skladě
Rytí - zadní strana +350 Kč
Můžeme doručit do:
21.5.2024
Možnosti doručení

Zippo Rak z kolekce Znamení zvěrokruhu. Benzínový zapalovač s povrchem Street Chrome a s plastickým emblémem na přední straně.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 • Benzínový zapalovač ZIPPO - Windproof (větruodolný) 
 • Sběratelská kolekce: Znamení zvěrokruhu
 • Povrch: Street Chrome
 • Typ zdobení: Plastický emblém přes přední stranu
 • Zapalovač má celokovovou konstrukci
 • Vyrobeno v USA, Originál Zippo® Bradford
 • Doživotní záruka - heslo Zippo zní: "It works or we fix it free™" (Funguje nebo jej zdarma opravíme)
 • Dodáváno v dárkové krabičce Zippo
 • Nový zapalovač není naplněn benzínem
 • Znamení Rak: 22. červen až 22. červenec

 

Tento Zippo zapalovač pro znamení Raka zdobí 3D emblém raka, který přináší do popředí emocionální hloubku a pečující povahu Raka. Tento zapalovač je ideální pro ty, kteří chtějí vyjádřit svou citlivost a intuitivní povahu.

 

 

Rak: Emoce, Intuice a Péče

Rak, znamení vládnoucí od 22. června do 22. července, je čtvrtým znamením zvěrokruhu a je známý svou emocionální hloubkou, intuicí a pečující povahou. Ovlivněni vodním elementem a pod vládou Měsíce, Raci jsou symbolem citlivosti, rodinných hodnot a hlubokého emocionálního porozumění.

Hlavní Vlastnosti Raka

Raci jsou známí pro svou empatii, citlivost a silné rodinné pouto. Mají hluboké emocionální vnímání, což jim umožňuje velmi hluboce cítit a vnímat potřeby ostatních.

Emocionální Hloubka a Empatie

Raci jsou vysoce citliví a empatičtí, což jim umožňuje snadno se spojit s emocemi ostatních. Tato schopnost je činí vynikajícími přáteli a partnery, kteří opravdu rozumějí a pečují.

Intuice a Citlivost

Díky své intuici jsou Raci často schopni vnímat věci, které ostatní přehlédnou. Tato intuice je vede v mnoha aspektech jejich života, od osobních vztahů po rozhodování.

Péče a Ochranářství

Raci jsou přirozeně pečující a ochranářští, zejména vůči svým blízkým a rodině. Mají silný smysl pro domov a rodinné hodnoty a jsou ochotni obětovat se pro blaho svých milovaných.

Náchylnost k Náladovosti a Sebeochraně

Vzhledem ke své emocionální citlivosti mohou být Raci náchylní k náladovosti a občas se uzavřít do sebe. Jejich obranný mechanismus může být někdy chápán jako nepřístupnost nebo přecitlivělost.

Vztahy a Kompatibilita

V osobních vztazích hledají Raci partnery, kteří chápou jejich emocionální hloubku a potřebu bezpečí. Jsou oddaní a citliví, ale potřebují partnera, který respektuje jejich citlivost a poskytne jim oporu. Nejlépe se hodí k vodním znamením (Štír, Ryby) a zemským znamením (Býk, Panna).

Kariéra

V práci jsou Raci intuitivní, pečující a spolupracující. Excelují v oblastech, kde mohou využít své empatie a péče o druhé, jako jsou zdravotnictví, sociální práce a pedagogika.

Závěr

Rak přináší do zvěrokruhu hlubokou emocionální inteligenci, intuici a pečující povahu. Jejich schopnost cítit a chápat potřeby druhých je inspirací pro ty, kteří hledají hlubší emocionální spojení a porozumění.

Typ povrchu Zippo - Street Chrome
Typ povrchu: Street Chrome
Tento typ povrchu Zippo zapalovačů byl poprvé představen v roce 2001, jedná se tedy spíše o novější techniku úpravy. Charakteristický design vzniká nepravidelným kartáčováním chromu, které vytváří dojem poškrábaného vzhledu zapalovače. Přesto je zapalovač na dotek zcela hladký díky ochranné transparentní pryskyřičné vrstvě. Zippo zapalovače v provedení Street Chrome mají v této úpravě všechny strany včetně spodní ražby. Tato úprava zaručuje, že zapalovače Street Chrome jsou odolné vůči škrábancům, což snižuje starosti o poškození při běžném používání a zároveň uchovává jejich estetický vzhled bez známek opotřebení.

 

 • Zajímavý vzhled s patinou již z výroby
 • Odolný proti poškrábání
 • Na povrchu nejsou vidět otisky prstů
 • Vhodný k dodatečnému rytí textů, obrázků a log
 • Snadná údržba


 • Není vhodný pro gravírování fotografií
Gravírování Zippo

Vhodný pro dodatečné gravírování

Tento Zippo zapalovač lze také on-line objednat i s dodatečným gravírováním. Je to snadné a zabere Vám to jen pár minut. Získáte tak jedinečný originál přímo na míru Vám, nebo Vašim blízkým. Stačí výše kliknout na tlačítko "Nakonfigurovat produkt" a v našem on-line návrháři vložit požadovaný text nebo i vybrat obrázek z galerie. Po přijetí objednávky je zakázka připravena k výdeji na prodejně zpravidla týž den, anebo do jednoho pracovního dne odeslána na Vaší adresu prostřednictvím dopravce, pokud to k nám na prodejnu máte daleko.

Přejete si gravírování vlastního obrázku nebo fotografie? Napište nám, obratem Vám připravíme nabídku.

 

  

Servis Zippo

Zaručený servis pro Váš Zippo

Zippo jsou špičkové benzínové zapalovače a proto víme, že je naši zákazníci používají i v náročných podmínkách, kdy se potřebují na zapalovač 100 % spolehnout. A nebo prostě Zippo mají pro chvíle pohody, kdy si chtějí vychutnat svou cigaretu u kávy. 

V každém případě je žádoucí, aby byl zapalovač v perfektní kondici a dobře sloužil. Pokud se Zippo stane nehoda, nebo se vyskytne jakýkoliv problém, rychle a ochotně poskytneme péči v autorizovaném servisním středisku Zippo ČR.

Se Zippo si tak pořizujete i jistotu doživotní záruky!

 

 

Autorizovaný prodejce Zippo

Jsme autorizovaný prodejce Zippo

Jako autorizovaný prodejce značky Zippo nabízíme největší výběr zapalovačů Zippo na jednom místě v Praze. Na trhu působíme více než deset let a naše zkušenosti a profesionalita jsou, troufáme si říci, předpokladem Vaší spokojenosti. Navštivte nás v naší kamenné prodejně, kde si můžete vybrat z široké nabídky zapalovačů Zippo a kompletního příslušenství pro tyto fenomenální benzínové zapalovače.
Za originalitu Zippo zapalovačů ručíme a jako důkaz můžeme nabídnout mnohaletou historii recenzí na serverech Heureka a nebo například Zboží.cz

 

 

  

Servis Zippo

Společně pečujeme o Vaše Zippo: Tipy a návody

Důvod, proč jsou Zippo zapalovače symbolem spolehlivosti a doslova kultovním předmětem, spočívá v jejich geniálně jednoduché konstrukci a mechanismu zapalování. Při pravidelné péči a minimální údržbě Vám zapalovač bude sloužit desítky let. Jak se o zapalovač starat, jak jej plnit kvalitním palivem a jak snadno vyměnit spotřební části, najdete v námi připravených návodech.

A pokud si nebudete něčím zcela jisti, jsme Vám plně k dispozici na naší zákaznické lince
+420 607 704 045 a nebo osobně v naší kamenné prodejně,
kde Vám ochotně a rádi pomůžeme.

Doplňkové parametry

Kategorie: Zippo Klasické - větruodolné americké benzínové zapalovače
Záruka: Doživotní
? Povrchy Zippo: Street Chrome
? Způsoby zdobení: 3D emblém

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka Zippo je synonymem pro nekompromisní kvalitu, ikonický design a nadčasovou eleganci. Zippo, s více než 90 lety historie, si získalo světový obdiv jako přední výrobce benzínových zapalovačů, které ztělesňují spolehlivost a styl.

Každý Zippo zapalovač je unikátní, nejen svým charakteristickým "cvakáním" při otevírání, ale i díky možnosti individuálního gravírování. Tato osobní dotek umožňuje vytvořit vzácný kousek, který je zároveň symbolickým dárkem či pamětním předmětem.

Zippo si zachovává svou vynikající pověst díky doživotní záruce, která zahrnuje opravy a servis. Výrobce se pyšní nejen kvalitou svých výrobků, ale i přístupem k udržitelnosti, kdy je možné recyklovat a znovu naplnit zapalovače, což výrazně snižuje ekologický dopad.

Jako ikona amerického designu se Zippo stalo symbolem svobody, dobrodružství a nezaměnitelného stylu. Značka, která odolává času, poskytuje více než pouhý zapalovač – je to dílo umění, příběh a věrný společník pro ty, kteří oceňují skvostné detaily a tradici.