Zippo Znamení Blíženci Emblem zapalovač 25551

Možnost gravírování Doprava zdarma
Značka: Zippo
1 452 Kč 1 200 Kč bez DPH
Na skladě
Rytí - zadní strana +350 Kč
Můžeme doručit do:
24.5.2024
Možnosti doručení

Osobní talisman pro všechny Blížence. Originální Zippo zapalovač z kolekce Znamení zvěrokruhu. Možno objednat i se zakázkovým gravírováním.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 • Benzínový zapalovač ZIPPO - Windproof (větruodolný) 
 • Sběratelská kolekce: Znamení zvěrokruhu
 • Povrch: Street Chrome
 • Typ zdobení: Plastický emblém přes přední stranu
 • Zapalovač má celokovovou konstrukci
 • Vyrobeno v USA, Originál Zippo® Bradford
 • Doživotní záruka - heslo Zippo zní: "It works or we fix it free™" (Funguje nebo jej zdarma opravíme)
 • Dodáváno v dárkové krabičce Zippo
 • Nový zapalovač není naplněn benzínem
 • Znamení Blíženci: 22. května až 21. června

 

U zapalovače pro znamení Blíženců je dominantním prvkem 3D emblém s dvojčaty. Tento design výstižně reprezentuje rozmanitost a adaptabilitu Blíženců, stejně jako jejich schopnost vidět obě strany každé situace. Zapalovač je perfektní pro ty, kteří hledají originální a výrazný talisman.

 

Blíženci: Vítr Proměny a Inteligence

Blíženci, znamení vládnoucí od 22. května do 21. června, jsou jedním z nejvíce dynamických a fascinujících znamení zvěrokruhu. Ovlivněni vzdušným elementem a planeta Merkur, Blíženci jsou symbolem duality, komunikace a intelektu.

Hlavní Vlastnosti Blíženců

Blíženci jsou známí pro svou živost, intelekt a schopnost adaptace. Jsou mistry v komunikaci, což z nich činí skvělé spisovatele, řečníky a vypravěče. Jejich zvídavá povaha je vede k neustálému hledání nových informací a zkušeností.

Adaptabilita a Flexibilita

Blíženci jsou velmi přizpůsobiví a flexibilní. Dokážou se snadno vyrovnat s nečekanými situacemi a rychle měnit směr, když to situace vyžaduje. Tato schopnost jim umožňuje být vždy o krok napřed.

Intelekt a Zvědavost

Intelektuální povaha Blíženců je klíčová. Mají rádi mentální výzvy a jsou neustále v pohybu, což se odráží v jejich různorodých zájmech a koníčcích. Jejich mysl je stále aktivní, což jim umožňuje vidět svět z různých perspektiv.

Sociální Interakce

Blíženci jsou velmi sociální znamení. Mají široký kruh přátel a rádi jsou obklopeni lidmi. Jejich schopnost udržovat lehký a neformální rozhovor je činí oblíbenými společníky.

Proměnlivost a Nepředvídatelnost

Jednou z výzev pro Blížence je jejich proměnlivá a někdy nepředvídatelná povaha. Mohou být rozpolceni mezi různými názory a cestami, což může vést k nejistotě a nerozhodnosti.

Vztahy a Kompatibilita

V osobních vztazích hledají Blíženci partnery, kteří jsou intelektuálně stimulující a otevření novým zážitkům. Hodí se k nim zejména znamení vzduchu a ohně, která sdílejí jejich lásku k dobrodružství a sociální interakci.

Kariéra

V práci jsou Blíženci úspěšní v oborech, které vyžadují komunikaci, flexibilitu a inovaci. Jejich rozmanité zájmy a schopnost rychle se učit z nich činí vynikající spolupracovníky a vůdce.

Závěr

Blíženci jsou fascinující a komplexní znamení, které přináší svěží vítr proměny a intelektu do světa zvěrokruhu. Jejich adaptabilita, komunikativní schopnosti a neustálá touha po učení se stávají inspirací pro ty, kteří mají to štěstí je poznat.

Typ povrchu Zippo - Street Chrome
Typ povrchu: Street Chrome
Tento typ povrchu Zippo zapalovačů byl poprvé představen v roce 2001, jedná se tedy spíše o novější techniku úpravy. Charakteristický design vzniká nepravidelným kartáčováním chromu, které vytváří dojem poškrábaného vzhledu zapalovače. Přesto je zapalovač na dotek zcela hladký díky ochranné transparentní pryskyřičné vrstvě. Zippo zapalovače v provedení Street Chrome mají v této úpravě všechny strany včetně spodní ražby. Tato úprava zaručuje, že zapalovače Street Chrome jsou odolné vůči škrábancům, což snižuje starosti o poškození při běžném používání a zároveň uchovává jejich estetický vzhled bez známek opotřebení.

 

 • Zajímavý vzhled s patinou již z výroby
 • Odolný proti poškrábání
 • Na povrchu nejsou vidět otisky prstů
 • Vhodný k dodatečnému rytí textů, obrázků a log
 • Snadná údržba


 • Není vhodný pro gravírování fotografií
Gravírování Zippo

Vhodný pro dodatečné gravírování

Tento Zippo zapalovač lze také on-line objednat i s dodatečným gravírováním. Je to snadné a zabere Vám to jen pár minut. Získáte tak jedinečný originál přímo na míru Vám, nebo Vašim blízkým. Stačí výše kliknout na tlačítko "Nakonfigurovat produkt" a v našem on-line návrháři vložit požadovaný text nebo i vybrat obrázek z galerie. Po přijetí objednávky je zakázka připravena k výdeji na prodejně zpravidla týž den, anebo do jednoho pracovního dne odeslána na Vaší adresu prostřednictvím dopravce, pokud to k nám na prodejnu máte daleko.

Přejete si gravírování vlastního obrázku nebo fotografie? Napište nám, obratem Vám připravíme nabídku.

 

  

Servis Zippo

Zaručený servis pro Váš Zippo

Zippo jsou špičkové benzínové zapalovače a proto víme, že je naši zákazníci používají i v náročných podmínkách, kdy se potřebují na zapalovač 100 % spolehnout. A nebo prostě Zippo mají pro chvíle pohody, kdy si chtějí vychutnat svou cigaretu u kávy. 

V každém případě je žádoucí, aby byl zapalovač v perfektní kondici a dobře sloužil. Pokud se Zippo stane nehoda, nebo se vyskytne jakýkoliv problém, rychle a ochotně poskytneme péči v autorizovaném servisním středisku Zippo ČR.

Se Zippo si tak pořizujete i jistotu doživotní záruky!

 

 

Autorizovaný prodejce Zippo

Jsme autorizovaný prodejce Zippo

Jako autorizovaný prodejce značky Zippo nabízíme největší výběr zapalovačů Zippo na jednom místě v Praze. Na trhu působíme více než deset let a naše zkušenosti a profesionalita jsou, troufáme si říci, předpokladem Vaší spokojenosti. Navštivte nás v naší kamenné prodejně, kde si můžete vybrat z široké nabídky zapalovačů Zippo a kompletního příslušenství pro tyto fenomenální benzínové zapalovače.
Za originalitu Zippo zapalovačů ručíme a jako důkaz můžeme nabídnout mnohaletou historii recenzí na serverech Heureka a nebo například Zboží.cz

 

 

  

Servis Zippo

Společně pečujeme o Vaše Zippo: Tipy a návody

Důvod, proč jsou Zippo zapalovače symbolem spolehlivosti a doslova kultovním předmětem, spočívá v jejich geniálně jednoduché konstrukci a mechanismu zapalování. Při pravidelné péči a minimální údržbě Vám zapalovač bude sloužit desítky let. Jak se o zapalovač starat, jak jej plnit kvalitním palivem a jak snadno vyměnit spotřební části, najdete v námi připravených návodech.

A pokud si nebudete něčím zcela jisti, jsme Vám plně k dispozici na naší zákaznické lince
+420 607 704 045 a nebo osobně v naší kamenné prodejně,
kde Vám ochotně a rádi pomůžeme.

Doplňkové parametry

Kategorie: Zippo Klasické - větruodolné americké benzínové zapalovače
Záruka: Doživotní

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka Zippo je synonymem pro nekompromisní kvalitu, ikonický design a nadčasovou eleganci. Zippo, s více než 90 lety historie, si získalo světový obdiv jako přední výrobce benzínových zapalovačů, které ztělesňují spolehlivost a styl.

Každý Zippo zapalovač je unikátní, nejen svým charakteristickým "cvakáním" při otevírání, ale i díky možnosti individuálního gravírování. Tato osobní dotek umožňuje vytvořit vzácný kousek, který je zároveň symbolickým dárkem či pamětním předmětem.

Zippo si zachovává svou vynikající pověst díky doživotní záruce, která zahrnuje opravy a servis. Výrobce se pyšní nejen kvalitou svých výrobků, ale i přístupem k udržitelnosti, kdy je možné recyklovat a znovu naplnit zapalovače, což výrazně snižuje ekologický dopad.

Jako ikona amerického designu se Zippo stalo symbolem svobody, dobrodružství a nezaměnitelného stylu. Značka, která odolává času, poskytuje více než pouhý zapalovač – je to dílo umění, příběh a věrný společník pro ty, kteří oceňují skvostné detaily a tradici.