Zippo Znamení Ryby Emblem 25548

Možnost gravírování Doprava zdarma
Značka: Zippo
1 452 Kč 1 200 Kč bez DPH
Na skladě
Rytí - zadní strana +350 Kč
Můžeme doručit do:
25.6.2024
Možnosti doručení

Originální benzinový zapalovač Zippo ze sběratelské kolekce Znamení zvěrokruhu. Model věnovaný znamení Ryb. Dodáván v dárkové krabičce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 • Benzínový zapalovač ZIPPO - Windproof (větruodolný) 
 • Sběratelská kolekce: Znamení zvěrokruhu
 • Povrch: Street Chrome
 • Typ zdobení: Plastický emblém přes přední stranu
 • Zapalovač má celokovovou konstrukci
 • Vyrobeno v USA, Originál Zippo® Bradford
 • Doživotní záruka - heslo Zippo zní: "It works or we fix it free™" (Funguje nebo jej zdarma opravíme)
 • Dodáváno v dárkové krabičce Zippo
 • Nový zapalovač není naplněn benzínem
 • Znamení Ryby:  21. února až 20. března

 

Ryby: Emocionální Hloubka, Empatie a Tvořivost

Ryby, znamení vládnoucí od 21. února do 20. března, jsou dvanáctým a posledním znamením zvěrokruhu, známé svou emocionální hloubkou, empatií a tvůrčím duchem. Ovlivněny vodním elementem a pod vládou Neptunu, Ryby jsou symbolem citlivosti, duchovna a snové kreativity.

Hlavní Vlastnosti Ryb

Ryby jsou známé pro svou hlubokou citlivost, intuitivní povahu a silné umělecké cítění. Mají přirozený smysl pro soucit a často se ocitají v roli poradce nebo podpůrné síly pro ostatní.

Emocionální Hloubka a Soucit

Ryby mají velmi hluboké emocionální vnímání a jsou extrémně empatičtí. Dokáží se vcítit do pocitů ostatních a často reagují s hlubokým porozuměním a soucitem.

Intuice a Duchovnost

Díky své silné intuici jsou Ryby často vnímavé vůči nevysloveným pocitům a atmosféře kolem sebe. Mají silný zájem o duchovní a metafyzické aspekty života, což obohacuje jejich vnímání světa.

Tvorivost a Imaginace

Ryby jsou přirozeně kreativní a mají bohatou imaginaci. Tato tvůrčí energie se často projevuje v uměleckých a kulturních aktivitách, jako je malířství, psaní, hudba nebo divadlo.

Empatie a Odhodlání Pomáhat

Ryby jsou často vnímány jako uzdravující znamení zvěrokruhu díky své přirozené schopnosti cítit a reagovat na potřeby ostatních. Mají silný smysl pro pomáhání a péči.

Snílkovství a Únik od Reality

Ryby mohou mít tendenci unikat do svého vlastního světa snů a fantazie, což někdy vede k tomu, že jsou vnímány jako odtržené od reality nebo nerozhodné.

Vztahy a Kompatibilita

V osobních vztazích hledají Ryby hluboké emocionální spojení a porozumění. Jsou loajální a citliví partneři, ale potřebují partnera, který respektuje jejich emocionální složitost a podporuje jejich kreativitu. Nejlépe se hodí k vodním znamením (Rak, Štír) a zemským znamením (Býk, Panna).

Kariéra

V práci jsou Ryby intuitivní, tvůrčí a empatičtí. Excelují v oblastech, kde mohou využít své kreativní schopnosti a schopnost empatie, jako jsou umělecké profese, zdravotnictví a sociální práce.

Závěr

Ryby přinášejí do zvěrokruhu hloubku emocí, tvůrčí energii a intuitivní porozumění. Jejich schopnost empatie a tvůrčího vyjádření je inspirací pro ty, kteří hledají hlubší smysl a emocionální propojení ve svých životech.

Typ povrchu Zippo - Street Chrome
Typ povrchu: Street Chrome
Tento typ povrchu Zippo zapalovačů byl poprvé představen v roce 2001, jedná se tedy spíše o novější techniku úpravy. Charakteristický design vzniká nepravidelným kartáčováním chromu, které vytváří dojem poškrábaného vzhledu zapalovače. Přesto je zapalovač na dotek zcela hladký díky ochranné transparentní pryskyřičné vrstvě. Zippo zapalovače v provedení Street Chrome mají v této úpravě všechny strany včetně spodní ražby. Tato úprava zaručuje, že zapalovače Street Chrome jsou odolné vůči škrábancům, což snižuje starosti o poškození při běžném používání a zároveň uchovává jejich estetický vzhled bez známek opotřebení.

 

 • Zajímavý vzhled s patinou již z výroby
 • Odolný proti poškrábání
 • Na povrchu nejsou vidět otisky prstů
 • Vhodný k dodatečnému rytí textů, obrázků a log
 • Snadná údržba


 • Není vhodný pro gravírování fotografií
Gravírování Zippo

Vhodný pro dodatečné gravírování

Tento Zippo zapalovač lze také on-line objednat i s dodatečným gravírováním. Je to snadné a zabere Vám to jen pár minut. Získáte tak jedinečný originál přímo na míru Vám, nebo Vašim blízkým. Stačí výše kliknout na tlačítko "Nakonfigurovat produkt" a v našem on-line návrháři vložit požadovaný text nebo i vybrat obrázek z galerie. Po přijetí objednávky je zakázka připravena k výdeji na prodejně zpravidla týž den, anebo do jednoho pracovního dne odeslána na Vaší adresu prostřednictvím dopravce, pokud to k nám na prodejnu máte daleko.

Přejete si gravírování vlastního obrázku nebo fotografie? Napište nám, obratem Vám připravíme nabídku.

 

  

Servis Zippo

Zaručený servis pro Váš Zippo

Zippo jsou špičkové benzínové zapalovače a proto víme, že je naši zákazníci používají i v náročných podmínkách, kdy se potřebují na zapalovač 100 % spolehnout. A nebo prostě Zippo mají pro chvíle pohody, kdy si chtějí vychutnat svou cigaretu u kávy. 

V každém případě je žádoucí, aby byl zapalovač v perfektní kondici a dobře sloužil. Pokud se Zippo stane nehoda, nebo se vyskytne jakýkoliv problém, rychle a ochotně poskytneme péči v autorizovaném servisním středisku Zippo ČR.

Se Zippo si tak pořizujete i jistotu doživotní záruky!

 

 

Autorizovaný prodejce Zippo

Jsme autorizovaný prodejce Zippo

Jako autorizovaný prodejce značky Zippo nabízíme největší výběr zapalovačů Zippo na jednom místě v Praze. Na trhu působíme více než deset let a naše zkušenosti a profesionalita jsou, troufáme si říci, předpokladem Vaší spokojenosti. Navštivte nás v naší kamenné prodejně, kde si můžete vybrat z široké nabídky zapalovačů Zippo a kompletního příslušenství pro tyto fenomenální benzínové zapalovače.
Za originalitu Zippo zapalovačů ručíme a jako důkaz můžeme nabídnout mnohaletou historii recenzí na serverech Heureka a nebo například Zboží.cz

 

 

  

Servis Zippo

Společně pečujeme o Vaše Zippo: Tipy a návody

Důvod, proč jsou Zippo zapalovače symbolem spolehlivosti a doslova kultovním předmětem, spočívá v jejich geniálně jednoduché konstrukci a mechanismu zapalování. Při pravidelné péči a minimální údržbě Vám zapalovač bude sloužit desítky let. Jak se o zapalovač starat, jak jej plnit kvalitním palivem a jak snadno vyměnit spotřební části, najdete v námi připravených návodech.

A pokud si nebudete něčím zcela jisti, jsme Vám plně k dispozici na naší zákaznické lince
+420 607 704 045 a nebo osobně v naší kamenné prodejně,
kde Vám ochotně a rádi pomůžeme.

Doplňkové parametry

Kategorie: Zippo Klasické - větruodolné americké benzínové zapalovače
Záruka: Doživotní
? Povrchy Zippo: Street Chrome
? Způsoby zdobení: 3D emblém

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka Zippo je synonymem pro nekompromisní kvalitu, ikonický design a nadčasovou eleganci. Zippo, s více než 90 lety historie, si získalo světový obdiv jako přední výrobce benzínových zapalovačů, které ztělesňují spolehlivost a styl.

Každý Zippo zapalovač je unikátní, nejen svým charakteristickým "cvakáním" při otevírání, ale i díky možnosti individuálního gravírování. Tato osobní dotek umožňuje vytvořit vzácný kousek, který je zároveň symbolickým dárkem či pamětním předmětem.

Zippo si zachovává svou vynikající pověst díky doživotní záruce, která zahrnuje opravy a servis. Výrobce se pyšní nejen kvalitou svých výrobků, ale i přístupem k udržitelnosti, kdy je možné recyklovat a znovu naplnit zapalovače, což výrazně snižuje ekologický dopad.

Jako ikona amerického designu se Zippo stalo symbolem svobody, dobrodružství a nezaměnitelného stylu. Značka, která odolává času, poskytuje více než pouhý zapalovač – je to dílo umění, příběh a věrný společník pro ty, kteří oceňují skvostné detaily a tradici.