Zippo Znamení Kozoroh Emblem 25554

Možnost gravírování Doprava zdarma
Značka: Zippo
1 452 Kč 1 200 Kč bez DPH
Na skladě
Rytí - zadní strana +350 Kč
Můžeme doručit do:
27.2.2024
Možnosti doručení

Kozoroh zdobí přední stranu tohoto Zippo zapalovače ze sběratelské kolekce Znamení zvěrokruhu. Nabízíme možnost zakázkového gravírování do 24 hodin.

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • Benzínový zapalovač ZIPPO - Windproof (větruodolný) 
  • Sběratelská kolekce: Znamení zvěrokruhu
  • Povrch: Street Chrome
  • Typ zdobení: Plastický emblém přes přední stranu
  • Zapalovač má celokovovou konstrukci
  • Vyrobeno v USA, Originál Zippo® Bradford
  • Doživotní záruka - heslo Zippo zní: "It works or we fix it free™" (Funguje nebo jej zdarma opravíme)
  • Dodáváno v dárkové krabičce Zippo
  • Nový zapalovač není naplněn benzínem
  • Znamení Kozoroh: 22. prosince až 20. ledna

 

Kozoroh: Ambice, Vytrvalost a Odpovědnost

Kozoroh, znamení vládnoucí od 22. prosince do 20. ledna, je desátým znamením zvěrokruhu a je známý svou ambicí, vytrvalostí a odpovědností. Ovlivněni zemským elementem a planetou Saturn, Kozorozi jsou symbolem pracovitosti, disciplíny a tradičních hodnot.

Hlavní Vlastnosti Kozoroha

Kozorozi jsou známí pro svou seriózní a cílevědomou povahu. Mají silný smysl pro odpovědnost a důraz na kvalitu a efektivitu ve všem, co dělají.

Ambice a Cílevědomost

Ambice je klíčovým rysem Kozorohů. Jsou motivovaní dosahovat svých cílů a nebojí se tvrdě pracovat, aby je dosáhli. Tato vlastnost je činí úspěšnými v mnoha oblastech života.

Vytrvalost a Pracovitost

Kozorozi jsou symbol vytrvalosti. Mají schopnost pracovat dlouhodobě a vytrvale, dokud nedosáhnou svých cílů. Tato vlastnost je činí spolehlivými a respektovanými.

Odpovědnost a Disciplína

Odpovědnost a disciplína jsou hlavními rysy Kozorohů. Jsou seriózní a spolehliví, často se ujímají vedoucích rolí a jsou vzorem pro ostatní.

Konzervatismus a Tradiční Hodnoty

Kozorozi mají sklon k konzervatismu a upřednostňují tradiční přístupy a hodnoty. Jsou opatrní a preferují prozkoumané a ověřené metody před novými a nejistými.

Vztahy a Kompatibilita

V osobních vztazích hledají Kozorozi partnery, kteří sdílejí jejich hodnoty a touhu po stabilním a dlouhodobém spojení. Jsou loajální a pečující, ale očekávají stejnou míru závazku od svých partnerů. Nejlépe se hodí k zemským znamením (Býk, Panna) a vodním znamením (Rak, Štír).

Kariéra

V práci jsou Kozorozi cílevědomí, organizovaní a efektivní. Excelují v situacích, kde mohou využít své strategické myšlení a manažerské schopnosti. Jsou skvělými vedoucími, manažery a odborníky v různých oborech.

Závěr

Kozoroh přináší do zvěrokruhu silný smysl pro ambici, odpovědnost a vytrvalost. Jejich odhodlanost a disciplína jsou inspirací pro ty, kteří hledají úspěch a stabilitu ve svých životech.

Doplňkové parametry

Kategorie: Zippo Klasické - větruodolné americké benzínové zapalovače
Záruka: Doživotní
? Povrchy Zippo: Street Chrome
? Způsoby zdobení: 3D emblém

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka Zippo je synonymem pro nekompromisní kvalitu, ikonický design a nadčasovou eleganci. Zippo, s více než 90 lety historie, si získalo světový obdiv jako přední výrobce benzínových zapalovačů, které ztělesňují spolehlivost a styl.

Každý Zippo zapalovač je unikátní, nejen svým charakteristickým "cvakáním" při otevírání, ale i díky možnosti individuálního gravírování. Tato osobní dotek umožňuje vytvořit vzácný kousek, který je zároveň symbolickým dárkem či pamětním předmětem.

Zippo si zachovává svou vynikající pověst díky doživotní záruce, která zahrnuje opravy a servis. Výrobce se pyšní nejen kvalitou svých výrobků, ale i přístupem k udržitelnosti, kdy je možné recyklovat a znovu naplnit zapalovače, což výrazně snižuje ekologický dopad.

Jako ikona amerického designu se Zippo stalo symbolem svobody, dobrodružství a nezaměnitelného stylu. Značka, která odolává času, poskytuje více než pouhý zapalovač – je to dílo umění, příběh a věrný společník pro ty, kteří oceňují skvostné detaily a tradici.