Benzín Zippo do zapalovačů 125 ml 10009

Značka: Zippo
98 Kč 80,99 Kč bez DPH
Na skladě
Můžeme doručit do:
22.5.2024
Možnosti doručení

To nejlepší palivo pro Vás zapalovač. Originální benzín Zippo v kovovém kanystru a s dávkovačem o celkovém objemu 125 ml.

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • Originální Zippo benzín do zapalovačů
  • Objem balení 125 ml
  • Kovový kanystr s plastovým uzávěrem a výklopným dávkovačem
     

Originální benzín Zippo (Zippo Fluid) vhodný pro všechny typy benzínových zapalovačů. Díky speciálnímu složení směsi vzniká při hoření minimální zápach a hoření je čisté. Kvalitní směs benzínu je základem pro spolehlivé zažehnutí plamene na první křesnutí. Neobsahuje rakovinotvorný benzen.

Jak plnit zapalovač Zippo benzínem?
Uchopte zapalovač do jedné ruky, odklopte víčko a druhou rukou tahem vzhůru vytáhněte insert (insert též vložka - funkční část zapalovače s perforovaným komínkem a škrtacím kolečkem). Na spodní straně insertu najdete plstěnou podložku. Podložka lze snadno odklopit na druhé straně od zlaté hlavičky šroubu. Následně do vatové výplně pod podložkou pomalu nalévejte benzín Zippo. Jakmile uvidíte hladinu benzínu nad vatovou výplní, Váš zapalovač je plný. Následně stačí vrátit plstěnou podložku. Insert stále držte dnem vzhůru, případně jej otřete od potřísnění benzínem a nakonec stále dnem vzhůru vsuňte zpět do obalu zapalovače. Hotovo, Váš zapalovač je naplněn a připraven k použití. Návod i s ilustrací najdete ZDE.

Klasifikace látky nebo směsi podle nařízení ES 1272/2008:

Směs je klasifikována jako nebezpečná.
• Flam. Liq. 2 H225 Vysoce hořlavá kapalina a páry.
• Asp. Tox. 1 H304 Při požití a vniknutí do dýchacích cest může způsobit smrt.
• Skin Irrit. 2 H315 Dráždí kůži.
• STOT SE 3 H336 Může způsobit ospalost nebo závratě.
• Aquatic Chronic 2 H411 Toxický pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka Zippo je synonymem pro nekompromisní kvalitu, ikonický design a nadčasovou eleganci. Zippo, s více než 90 lety historie, si získalo světový obdiv jako přední výrobce benzínových zapalovačů, které ztělesňují spolehlivost a styl.

Každý Zippo zapalovač je unikátní, nejen svým charakteristickým "cvakáním" při otevírání, ale i díky možnosti individuálního gravírování. Tato osobní dotek umožňuje vytvořit vzácný kousek, který je zároveň symbolickým dárkem či pamětním předmětem.

Zippo si zachovává svou vynikající pověst díky doživotní záruce, která zahrnuje opravy a servis. Výrobce se pyšní nejen kvalitou svých výrobků, ale i přístupem k udržitelnosti, kdy je možné recyklovat a znovu naplnit zapalovače, což výrazně snižuje ekologický dopad.

Jako ikona amerického designu se Zippo stalo symbolem svobody, dobrodružství a nezaměnitelného stylu. Značka, která odolává času, poskytuje více než pouhý zapalovač – je to dílo umění, příběh a věrný společník pro ty, kteří oceňují skvostné detaily a tradici.