Tree of Life Zippo 29057

Možnost gravírování Doprava zdarma
Značka: Zippo
1 395 Kč 1 152,89 Kč bez DPH
Na skladě
Rytí - přední strana +350 Kč
Rytí - zadní strana +350 Kč
Můžeme doručit do:
21.5.2024
Možnosti doručení

Zippo s motivem stromu života: Symbolický a elegantní design, který ztělesňuje růst a posvátnost života. Krásný zapalovač s povrchem ze starožitné mosazi.

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • Benzínový zapalovač ZIPPO - Windproof (větruodolný)
  • Povrch: Starožitná mosaz
  • Kolekce: Zippo
  • Motiv: Leptaný povrch
  • Zapalovač má celokovovou konstrukci
  • Opakovaně plnitelný benzínem do zapalovačů
  • Vyrobeno v USA, Originál Zippo® Bradford
  • Doživotní záruka - heslo Zippo zní: "It works or we fix it free™" (Funguje nebo jej zdarma opravíme)
  • Dodáváno v dárkové krabičce Zippo
  • Nový zapalovač není naplněn benzínem 

 

Strom života je symbol, který se objevuje v mnoha kulturách, náboženstvích a filozofických systémech po celém světě a má širokou škálu významů a interpretací. Tento mocný symbol reprezentuje mnohostranné propojení všeho života na naší planetě a často vyjadřuje jednotu a propojenost všeho v kosmu. Strom života symbolizuje růst, vývoj a nekonečný cyklus života, smrti a znovuzrození.

V mnoha tradicích je strom života zobrazován jako rozsáhlý strom s rozvětvenou korunou a silnými kořeny, sahajícími hluboko do země. Kořeny představují spojení se zemí a zdrojem života, kmen stojí za spojení mezi nebesy a zemí a větve s listy reprezentují život, růst a vývoj.

V biblickém kontextu je strom života zmíněn v knize Genesis, kde roste uprostřed zahrady Eden společně se stromem poznání dobra a zla. V křesťanství je strom života často spojován s věčným životem a spásou.

V nordické mytologii je strom života známý jako Yggdrasil, obrovský jasan, který propojuje devět světů existence a poskytuje domov mnoha bytostem.

V kabale, židovské mystické tradici, je strom života zobrazen jako diagram s deseti uzly nazývanými sefirot, které reprezentují různé aspekty Božího stvoření a jsou propojeny cestami symbolizujícími různé vztahy mezi těmito aspekty.

V buddhismu je Bodhi strom, pod kterým Siddhartha Gautama dosáhl osvícení a stal se Buddhou, vnímán jako strom života, symbolizující probuzení, osvícení a duchovní růst.

Ve vědeckém kontextu může být strom života používán k ilustraci evolučního vztahu mezi různými formami života na Zemi, zdůrazňující jejich společný původ a diverzifikaci do různých druhů v průběhu času.

Bez ohledu na specifickou tradici nebo interpretaci je strom života univerzálním symbolem, který oslavuje život, propojenost, obnovu a trvalou sílu přírody a duchovního růstu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Zippo Klasické - větruodolné americké benzínové zapalovače
Záruka: Doživotní
? Povrchy Zippo: Antique Brass
? Způsoby zdobení: Leptání

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka Zippo je synonymem pro nekompromisní kvalitu, ikonický design a nadčasovou eleganci. Zippo, s více než 90 lety historie, si získalo světový obdiv jako přední výrobce benzínových zapalovačů, které ztělesňují spolehlivost a styl.

Každý Zippo zapalovač je unikátní, nejen svým charakteristickým "cvakáním" při otevírání, ale i díky možnosti individuálního gravírování. Tato osobní dotek umožňuje vytvořit vzácný kousek, který je zároveň symbolickým dárkem či pamětním předmětem.

Zippo si zachovává svou vynikající pověst díky doživotní záruce, která zahrnuje opravy a servis. Výrobce se pyšní nejen kvalitou svých výrobků, ale i přístupem k udržitelnosti, kdy je možné recyklovat a znovu naplnit zapalovače, což výrazně snižuje ekologický dopad.

Jako ikona amerického designu se Zippo stalo symbolem svobody, dobrodružství a nezaměnitelného stylu. Značka, která odolává času, poskytuje více než pouhý zapalovač – je to dílo umění, příběh a věrný společník pro ty, kteří oceňují skvostné detaily a tradici.