Street Chrome™ Zippo zapalovač 25050

Možnost gravírování
Značka: Zippo
615 Kč 508,26 Kč bez DPH
Na skladě
Rytí - přední strana +350 Kč
Rytí - zadní strana +350 Kč
Můžeme doručit do:
27.2.2024
Možnosti doručení

Jeden ze světově nejoblíbenějších modelů Zippo. Zapalovač s velmi odolným povrchem Street Chrome. Tento zapalovač je vhodný i pro dodatečné gravírování.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 • Benzínový zapalovač ZIPPO - Windproof (větruodolný) 
 • Povrch: Street Chrome
 • Zapalovač má celokovovou konstrukci
 • Vyrobeno v USA, Originál Zippo® Bradford
 • Doživotní záruka - heslo Zippo zní: "It works or we fix it free™" (Funguje nebo jej zdarma opravíme)
 • Dodáváno v dárkové krabičce Zippo
 • Nový zapalovač není naplněn benzínem
 • Hmotnost prázdného zapalovače Zippo: 56,7 gramů
 • Rozměry: Výška: 57,1 mm / Šířka: 38,1 mm / Tloušťka: 12,7 mm
 • Klikněte zde pro zobrazení produktu ve variantě Slim® Case (užší varianta Zippo)
   

Klasický model klasického benzínového zapalovače. Žádné rytiny, emblémy ani potisky, pouze syrový vzhled s povrchovou úpravou Street Chrome. Doporučujeme všem milovníkům jednoduchého a účelného designu.

Povrch Street Chrome byl poprvé představen v roce 2001. Celý plášť zapalovače včetně stěn a dna má náhodné asymetrické poškrábání. Nedělejte si tedy vrásky, zapalovač můžete nosit v kapse například s klíči a nemusíte mít strach, že by Vás trápily škrábance na novém Zippo zapalovači.


Doplňkové parametry

Kategorie: Zippo Klasické - větruodolné americké benzínové zapalovače
Záruka: Doživotní
? Povrchy Zippo: Street Chrome
? Způsoby zdobení: Bez zdobení

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka Zippo je synonymem pro nekompromisní kvalitu, ikonický design a nadčasovou eleganci. Zippo, s více než 90 lety historie, si získalo světový obdiv jako přední výrobce benzínových zapalovačů, které ztělesňují spolehlivost a styl.

Každý Zippo zapalovač je unikátní, nejen svým charakteristickým "cvakáním" při otevírání, ale i díky možnosti individuálního gravírování. Tato osobní dotek umožňuje vytvořit vzácný kousek, který je zároveň symbolickým dárkem či pamětním předmětem.

Zippo si zachovává svou vynikající pověst díky doživotní záruce, která zahrnuje opravy a servis. Výrobce se pyšní nejen kvalitou svých výrobků, ale i přístupem k udržitelnosti, kdy je možné recyklovat a znovu naplnit zapalovače, což výrazně snižuje ekologický dopad.

Jako ikona amerického designu se Zippo stalo symbolem svobody, dobrodružství a nezaměnitelného stylu. Značka, která odolává času, poskytuje více než pouhý zapalovač – je to dílo umění, příběh a věrný společník pro ty, kteří oceňují skvostné detaily a tradici.