Zippo Slim Spectrum™ 26144

Možnost gravírování Doprava zdarma
Značka: Zippo
1 089 Kč 900 Kč bez DPH
Na skladě
Rytí - přední strana +350 Kč
Rytí - zadní strana +350 Kč
Můžeme doručit do:
24.4.2024
Možnosti doručení

Povrch tohoto Zippo zapalovače mění barvy podle úhlu dopadu slunečních paprsků. Užší varianta Slim vhodná i pro dámy. Dodáván v dárkové krabičce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Užší varianta benzínového zapalovače Zippo s nevšedním povrchem Spectrum. Zajímavostí je, že žádné dva zapalovače s touto povrchovou úpravou nemají stejně barevný vzhled, každý je tak  jedinečný originál. Tím pádem se může dodaný zapalovač (jeho duhový vzhled) mírně lišit od produktového obrázku. Povrch je citlivý na agresivní látky a proto je třeba při plnění benzínem dbát zvýšené opatrnosti, aby nedošlo k potřísnění zapalovače. Zcela ale postačí, když při plnění uložíte schránku zapalovače dále od plněného insertu, který po naplnění otřete hadříkem.

Doplňkové parametry

Kategorie: Zippo Klasické - větruodolné americké benzínové zapalovače
Záruka: Doživotní

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka Zippo je synonymem pro nekompromisní kvalitu, ikonický design a nadčasovou eleganci. Zippo, s více než 90 lety historie, si získalo světový obdiv jako přední výrobce benzínových zapalovačů, které ztělesňují spolehlivost a styl.

Každý Zippo zapalovač je unikátní, nejen svým charakteristickým "cvakáním" při otevírání, ale i díky možnosti individuálního gravírování. Tato osobní dotek umožňuje vytvořit vzácný kousek, který je zároveň symbolickým dárkem či pamětním předmětem.

Zippo si zachovává svou vynikající pověst díky doživotní záruce, která zahrnuje opravy a servis. Výrobce se pyšní nejen kvalitou svých výrobků, ale i přístupem k udržitelnosti, kdy je možné recyklovat a znovu naplnit zapalovače, což výrazně snižuje ekologický dopad.

Jako ikona amerického designu se Zippo stalo symbolem svobody, dobrodružství a nezaměnitelného stylu. Značka, která odolává času, poskytuje více než pouhý zapalovač – je to dílo umění, příběh a věrný společník pro ty, kteří oceňují skvostné detaily a tradici.