Armor® Skull Design Zippo 26995

Doprava zdarma
Značka: Zippo
4 719 Kč 3 900 Kč bez DPH
Na dotaz
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Zippo zapalovač s motivem lebky. Zapalovač má zesílené stěny schránky a krásné hluboké rytí i přes hrany a boky. Dodáván v dárkové krabičce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • Benzínový zapalovač ZIPPO - Windproof (větruodolný) 
  • Řada ARMOR TM
  • Povrch: High Polish Blue / Sapphire
  • Zdobeno novou technologií 360°MultiCut - zapalovač je zdoben rytím po celém obvodu a to i přes hrany
  • Řada ArmorTM (pancíř) - zapalovač má zesílené stěny schránky, které jsou 1,5x silnější než u běžných Zippo
  • Doživotní záruka - Originál Zippo® Bradford
  • Dodáváno ve speciální dárkové krabičce - ZLuxury
  • Nový zapalovač není naplněn benzínem


    Modely z řady ARMOR mají 1,5x silnější stěny schránky zapalovače oproti standardním Zippo. Tato řada zapalovačů je zvlášť vhodná pro výrazné rytí motivů, jelikož díky větší síle materiálu lze provádět hlubší rytí do kovu a tím docílit plastičtějšího vzhledu motivu. Identifikačním znakem je malé logo s písmenem "A" v obráceném trojúhelníku na spodní hraně zapalovače.

Doplňkové parametry

Kategorie: Zippo Klasické - větruodolné americké benzínové zapalovače
Záruka: Doživotní
? Povrchy Zippo: High Polish Blue
? Způsoby zdobení: 360° MultiCut + 360° Laser
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka Zippo je synonymem pro nekompromisní kvalitu, ikonický design a nadčasovou eleganci. Zippo, s více než 90 lety historie, si získalo světový obdiv jako přední výrobce benzínových zapalovačů, které ztělesňují spolehlivost a styl.

Každý Zippo zapalovač je unikátní, nejen svým charakteristickým "cvakáním" při otevírání, ale i díky možnosti individuálního gravírování. Tato osobní dotek umožňuje vytvořit vzácný kousek, který je zároveň symbolickým dárkem či pamětním předmětem.

Zippo si zachovává svou vynikající pověst díky doživotní záruce, která zahrnuje opravy a servis. Výrobce se pyšní nejen kvalitou svých výrobků, ale i přístupem k udržitelnosti, kdy je možné recyklovat a znovu naplnit zapalovače, což výrazně snižuje ekologický dopad.

Jako ikona amerického designu se Zippo stalo symbolem svobody, dobrodružství a nezaměnitelného stylu. Značka, která odolává času, poskytuje více než pouhý zapalovač – je to dílo umění, příběh a věrný společník pro ty, kteří oceňují skvostné detaily a tradici.