Upozornění: Od 15. 7. do 28. 7. bude kamenná prodejna zavřená z důvodu dovolené. Provoz e-shopu bude ovšem bez omezení a internetové objednávky stále odesíláme. Děkujeme za pochopení.

První naplnění benzínem Zippo

Značka: Zippo
20 Kč 16,53 Kč bez DPH
Na skladě
Můžeme doručit do:
23.7.2024
Možnosti doručení

Pokud si přejete dodat nový Zippo zapalovač okamžitě připravený k používání, nabízíme službu prvního naplnění benzínem Zippo.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nový zapalovač Zippo není nikdy z výroby naplněn benzínem.  Nabízíme službu prvního plnění, kdy Vám naším palivem před odesláním Vašeho nového Zippo zapalovače maximálně doplníme nádržku (insert), a tak bude zapalovač připraven k okamžitému použití.

Po naplnění a při nepoužívání vydrží benzín v zapalovači cca 14 dní, poté vytěká.

K plnění samozřejmě používáme pouze originální benzín Zippo.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka Zippo je synonymem pro nekompromisní kvalitu, ikonický design a nadčasovou eleganci. Zippo, s více než 90 lety historie, si získalo světový obdiv jako přední výrobce benzínových zapalovačů, které ztělesňují spolehlivost a styl.

Každý Zippo zapalovač je unikátní, nejen svým charakteristickým "cvakáním" při otevírání, ale i díky možnosti individuálního gravírování. Tato osobní dotek umožňuje vytvořit vzácný kousek, který je zároveň symbolickým dárkem či pamětním předmětem.

Zippo si zachovává svou vynikající pověst díky doživotní záruce, která zahrnuje opravy a servis. Výrobce se pyšní nejen kvalitou svých výrobků, ale i přístupem k udržitelnosti, kdy je možné recyklovat a znovu naplnit zapalovače, což výrazně snižuje ekologický dopad.

Jako ikona amerického designu se Zippo stalo symbolem svobody, dobrodružství a nezaměnitelného stylu. Značka, která odolává času, poskytuje více než pouhý zapalovač – je to dílo umění, příběh a věrný společník pro ty, kteří oceňují skvostné detaily a tradici.