Zippo ohřívač rukou 6H 41075

Značka: Zippo
739 Kč 610,74 Kč bez DPH
Na dotaz
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Zippo ohřívač rukou: Váš společník pro chladné dny. Dlouhotrvající teplo pro turistiku, kempování a zimní venkovní aktivity.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 • Nový benzínový ohřívač rukou Zippo
 • Ohřívač je znovuplnitelný
 • Poskytuje stálé teplo po dobu 6ti hodin
 • Pro úplné naplnění je třeba cca 8 ml benzínu
 • Součástí balení je i příšlušenství:
  - plnící nádobka
  - katalytický hořák
  - látkové pouzdro
 • Povrch: Leštěný chrom
 • Rozměry: šířka: 5 cm, výška: 7,5 cm, tloušťka: 1,5 cm
 • Nový ohřívač není naplněn benzínem
   

Oproti předchozím modelům ohřívačů rukou Zippo je tento nový typ podstatně menší a snadno se tak vejde do každé kapsy. Ohřívač je osazen novým
typem katalytického hořáku, který lze snáze podpálit. Úpravou prošla i plnicí část, kdy je do vatové výplně vsazena kovová pružina, která tak vytváří kanálek pro snazší a rychlejší plnění benzínem.

Benzínový outdoor ohřívač rukou oceníte při rozličných venkovních aktivitách v zimním počasí. Snadno se stane Vaším osobním zdrojem tepla při tůrách, na lyžích, sledování sportovních utkání nebo například při rybaření. Stejně tak jej jistě oceníte i při běžném denním použití či při výkonu Vaší profese ve venkovním prostředí.

Ohřívač sestává ze tří částí:
Komplet tvoří štíhlé tělo ohřívače, katalytický hořák a perforované víčko. Součástí balení je i nálevka benzínu, látkové pouzdro a návod. 

Dle návodu a za pomoci nálevky naplníte na požadované množství originálním benzínem Zippo. Podle vydatnosti naplnění (dle rysky na nálevce benzínu) vydrží hořák poskytovat teplo 6 hodin. 

Po naplnění nádoby je třeba zapalovačem zažehnout chemickou reakci v katalytickém hořáku. Teplo vzniká bez hoření plamenem, bez vzniku kouře a bez zápachu.

Ohřívač hřeje celým svým tělem a teplotou cca 50°C.  Doporučujeme používat výhradně originální benzín Zippo. Jedno balení o obsahu 125 ml vydrží na cca 14 naplnění zásobníku ohřívače, tj. na zhruba 84 hodin.

Dodržujte, prosím, zásady bezpečnosti a pečlivě si prostudujte návod k použití. Výrobek je při správném užívání absolutně bezpečný.

Doplňkové parametry

Kategorie: Doplňky a příslušenství k zapalovačům
Záruka: 2 roky
Položka byla vyprodána…

Benzínové ohřívače rukou.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka Zippo je synonymem pro nekompromisní kvalitu, ikonický design a nadčasovou eleganci. Zippo, s více než 90 lety historie, si získalo světový obdiv jako přední výrobce benzínových zapalovačů, které ztělesňují spolehlivost a styl.

Každý Zippo zapalovač je unikátní, nejen svým charakteristickým "cvakáním" při otevírání, ale i díky možnosti individuálního gravírování. Tato osobní dotek umožňuje vytvořit vzácný kousek, který je zároveň symbolickým dárkem či pamětním předmětem.

Zippo si zachovává svou vynikající pověst díky doživotní záruce, která zahrnuje opravy a servis. Výrobce se pyšní nejen kvalitou svých výrobků, ale i přístupem k udržitelnosti, kdy je možné recyklovat a znovu naplnit zapalovače, což výrazně snižuje ekologický dopad.

Jako ikona amerického designu se Zippo stalo symbolem svobody, dobrodružství a nezaměnitelného stylu. Značka, která odolává času, poskytuje více než pouhý zapalovač – je to dílo umění, příběh a věrný společník pro ty, kteří oceňují skvostné detaily a tradici.