Zippo Náhradní hořák pro kapesní ohřívač 41064

Značka: Zippo
287 Kč 237,19 Kč bez DPH
Na skladě
Můžeme doručit do:
17.6.2024
Možnosti doručení

Náhradní katalytický hořák pro benzínové ohřívače rukou. Originální hořák Zippo vydrží 70 cyklů!

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • Náhradní katalytický hořák Zippo
  • Určeno pro benzínové ohřívače rukou Zippo
  • Životnost cca 70 cyklů ohřívání, následně je nutná výměna
  • Originál Zippo® Bradford
  • Vyrobeno ve Spojených státech amerických

 

Používáním originálních náhradních dílů a benzínu Zippo docílíte maximálního výkonu Vašeho kapesního ohřívače rukou.

Výměna hořáku je velmi snadná, původní díl stačí pouze tahem vzhůru sejmout z těla ohřívače. Není třeba použití žádného nářadí ani jiných pomůcek.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka Zippo je synonymem pro nekompromisní kvalitu, ikonický design a nadčasovou eleganci. Zippo, s více než 90 lety historie, si získalo světový obdiv jako přední výrobce benzínových zapalovačů, které ztělesňují spolehlivost a styl.

Každý Zippo zapalovač je unikátní, nejen svým charakteristickým "cvakáním" při otevírání, ale i díky možnosti individuálního gravírování. Tato osobní dotek umožňuje vytvořit vzácný kousek, který je zároveň symbolickým dárkem či pamětním předmětem.

Zippo si zachovává svou vynikající pověst díky doživotní záruce, která zahrnuje opravy a servis. Výrobce se pyšní nejen kvalitou svých výrobků, ale i přístupem k udržitelnosti, kdy je možné recyklovat a znovu naplnit zapalovače, což výrazně snižuje ekologický dopad.

Jako ikona amerického designu se Zippo stalo symbolem svobody, dobrodružství a nezaměnitelného stylu. Značka, která odolává času, poskytuje více než pouhý zapalovač – je to dílo umění, příběh a věrný společník pro ty, kteří oceňují skvostné detaily a tradici.