Colibri Julius Gold

Doprava zdarma
Značka: Colibri
2 916 Kč 2 409,92 Kč bez DPH
Na dotaz
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Luxusní plynový zapalovač s válečkovým mechanismem zapalování a s měkkým plamenem.  Tento krásný zapalovač dodáváme v dárkové krabičce Colibri.

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • plynový doutníkový zapalovač Colibri Julius
  • dvojitý měkký plamen
  • větruodolný
  • testováno v nadmořské výčce 12 000 stop (3 657 m)
  • okénko pro sledování hladiny paliva s modrým podbarvením
  • možnost plynulé regulace výšky plamene
  • válečkový škrtací mechanismus
  • dodáváno v dárkové krabičce Colibri
  • záruka 2 rok


Zapalování doutníku je obřad a k tomu je třeba správný nástroj. Tím se pro Vás může stát zapalovač Colibri Julius, pojmenovaný po zakladateli společnosti a neúnavném vynálezci, kterým nebyl  nikdo jiný než Julius Lowenthal.  Zapalovač má robustní dvojitý plamen, který snadno zapálí doutník i ve venkovním prostředí. Oko potěší propracovaný design s diamantovým vzorem a krásný válečkový mechanismus zapalování. 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Zapalovače - klasické i stolní zapalovače
Záruka: 2 roky
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Colibri, známý výrobce zapalovačů, má bohatou historii a řadu inovací, které definovaly jeho značku, tak jak ji nyní známe po celém světě. Julius Lowenthal založil značku Colibri v roce 1938 a vynalezl první fungující poloautomatický zapalovač na světě, švýcarský „Colibri Original“​​. Během druhé světové války byly sklady Colibri zničeny při bombardování, na což společnost reagovala uvedením zapalovače Stormgard, určeného pro vojáky v terénu​​.

Colibri také představil Molectric, první neakumulátorový elektrický zapalovač na světě, který využíval jemné krystaly k vytvoření revolučního molekulárního náboje​​. Značka se dokonce objevila v populární kultuře, když se zapalovač Colibri Molectric 88 stal součástí legendární Zlaté pistole, známé z filmů o Jamesi Bondovi​​.

Colibri dále inovoval s uvedením zapalovačů Vortex a Trifecta, které byly prvními na světě s pyramidálním dvojitým a trojitým plamenem​​. Quantum Colibri byl prvním trojplamenovým zapalovačem na světě s V-Cut cibulovým řezačem, což bylo spojení dvou nejpopulárnějších inovací společnosti​​. V roce 2014 debutovala řada Colibri Quasar s výrazným designem inspirovaným vintage zapalovačem Colibri Moletric z 60. let​​.