Upozornění: Od 15. 7. do 28. 7. bude kamenná prodejna zavřená z důvodu dovolené. Provoz e-shopu bude ovšem bez omezení a internetové objednávky stále odesíláme. Děkujeme za pochopení.

Colibri Boss - šedá

Doprava zdarma
Značka: Colibri
3 993 Kč 3 300 Kč bez DPH
Na dotaz
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Velký model plynového zapalovače pro snadné podpalování doutníků. Disponuje trojicí výkonných JET plamenů. Zapalovač má integrovaný ořezávač doutníků.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 • plynový zapalovač Boss / šedá barva
 • zapalovač s integrovaným ořezávačem doutníků s čepelemi z nerezové oceli
 • trojitý jet plamen, větruodolný
 • testováno v nadmořské výčce 2 743 m
 • trojice plamenů tvoří pomyslnou pyramidu
 • okénko pro sledování hladiny paliva - hladinu plynu indikuje jasně modrá barva
 • možnost plynulé regulace výšky plamenů
 • dodáváno v dárkové krabičce Colibri
 • rozměry: výška 9 cm, 3,6 šířka (v nejširším místě), tloušťka 2 cm
 • záruka 2 roky
   

Kouření doutníků je požitek, relax i rituál. A nejen u kouření doutníků platí, že aby byl výsledný zážitek skutečně perfektní, je nezbytná důkladná příprava i prostředky. Colibri Boss přestavuje prvotřídní nástroj pro dosažení 100% spokojenosti. Integrovaný ořezávač svými jemně opracovanými čelistmi precizně odstraní špičku doutníku a výkonný trojitý jet plamen snadno zažehne patu doutníku.

Doplňkové parametry

Kategorie: Zapalovače - klasické i stolní zapalovače
Záruka: 2 roky
Typ plamene: Tryskový 3x
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Colibri, známý výrobce zapalovačů, má bohatou historii a řadu inovací, které definovaly jeho značku, tak jak ji nyní známe po celém světě. Julius Lowenthal založil značku Colibri v roce 1938 a vynalezl první fungující poloautomatický zapalovač na světě, švýcarský „Colibri Original“​​. Během druhé světové války byly sklady Colibri zničeny při bombardování, na což společnost reagovala uvedením zapalovače Stormgard, určeného pro vojáky v terénu​​.

Colibri také představil Molectric, první neakumulátorový elektrický zapalovač na světě, který využíval jemné krystaly k vytvoření revolučního molekulárního náboje​​. Značka se dokonce objevila v populární kultuře, když se zapalovač Colibri Molectric 88 stal součástí legendární Zlaté pistole, známé z filmů o Jamesi Bondovi​​.

Colibri dále inovoval s uvedením zapalovačů Vortex a Trifecta, které byly prvními na světě s pyramidálním dvojitým a trojitým plamenem​​. Quantum Colibri byl prvním trojplamenovým zapalovačem na světě s V-Cut cibulovým řezačem, což bylo spojení dvou nejpopulárnějších inovací společnosti​​. V roce 2014 debutovala řada Colibri Quasar s výrazným designem inspirovaným vintage zapalovačem Colibri Moletric z 60. let​​.