Upozornění: Od 15. 7. do 28. 7. bude kamenná prodejna zavřená z důvodu dovolené. Provoz e-shopu bude ovšem bez omezení a internetové objednávky stále odesíláme. Děkujeme za pochopení.

Colibri Boss - red & black

Doprava zdarma
Značka: Colibri
3 328 Kč 2 750,41 Kč bez DPH
Na dotaz
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Výkonný plynový zapalovač Colibri ideální pro podpalování velkých doutníků. Luxusní zapalovač s integrovaným ořezávačem od značky Colibri s tradicí od roku 1938.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 • plynový zapalovač Boss / červeno-černá barva
 • zapalovač s integrovaným ořezávačem doutníků s čepelemi z nerezové oceli
 • trojitý jet plamen, větruodolný
 • testováno v nadmořské výčce 2 743 m
 • trojice plamenů tvoří pomyslnou pyramidu
 • okénko pro sledování hladiny paliva - hladinu plynu indikuje jasně modrá barva
 • možnost plynulé regulace výšky plamenů
 • dodáváno v dárkové krabičce Colibri
 • rozměry: výška 9 cm, 3,6 šířka (v nejširším místě), tloušťka 2 cm
 • záruka 2 roky
   

Kouření doutníků je požitek, relax i rituál. A nejen u kouření doutníků platí, že aby byl výsledný zážitek skutečně perfektní, je nezbytná důkladná příprava i prostředky. Colibri Boss přestavuje prvotřídní nástroj pro dosažení 100% spokojenosti. Integrovaný ořezávač svými jemně opracovanými čelistmi precizně odstraní špičku doutníku a výkonný trojitý jet plamen snadno zažehne patu doutníku.

Doplňkové parametry

Kategorie: Zapalovače - klasické i stolní zapalovače
Záruka: 2 roky
Typ plamene: Tryskový 3x
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Colibri, známý výrobce zapalovačů, má bohatou historii a řadu inovací, které definovaly jeho značku, tak jak ji nyní známe po celém světě. Julius Lowenthal založil značku Colibri v roce 1938 a vynalezl první fungující poloautomatický zapalovač na světě, švýcarský „Colibri Original“​​. Během druhé světové války byly sklady Colibri zničeny při bombardování, na což společnost reagovala uvedením zapalovače Stormgard, určeného pro vojáky v terénu​​.

Colibri také představil Molectric, první neakumulátorový elektrický zapalovač na světě, který využíval jemné krystaly k vytvoření revolučního molekulárního náboje​​. Značka se dokonce objevila v populární kultuře, když se zapalovač Colibri Molectric 88 stal součástí legendární Zlaté pistole, známé z filmů o Jamesi Bondovi​​.

Colibri dále inovoval s uvedením zapalovačů Vortex a Trifecta, které byly prvními na světě s pyramidálním dvojitým a trojitým plamenem​​. Quantum Colibri byl prvním trojplamenovým zapalovačem na světě s V-Cut cibulovým řezačem, což bylo spojení dvou nejpopulárnějších inovací společnosti​​. V roce 2014 debutovala řada Colibri Quasar s výrazným designem inspirovaným vintage zapalovačem Colibri Moletric z 60. let​​.