Jack Daniel's® Woodchuck USA Zippo 21958

Doprava zdarma
Značka: Zippo
3 895 Kč 3 219,01 Kč bez DPH
Na skladě
Můžeme doručit do:
24.5.2024
Možnosti doručení

Unikátní Zippo zapalovač zdobený emblémy z pravého dřeva ze sudů, ve kterých byla uložena Tennessee Whiskey. Vyrobeno ve spolupráci s Woodchuck. Originál Zippo.

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • Benzínový zapalovač ZIPPO - Windproof (větruodolný)  
  • Povrch zapalovače: Broušený chrom
  • Způsob zdobení: Dřevěné plátky na přední i zadní straně - zajímavostí je, že dřevo na výrobu těchto emblémů bylo použito přímo ze sudů, ve kterých vyzrávala Jack Daniel's Tennessee Whiskey
  • Kolekce: Woodchuck - za každý zapalovač vyrobený ve spolupráci s Woodchuck, byl vysazen jeden strom. Se zapalovačem obdržíte i unikátní kód, který Vám po zadání v aplikaci Find My Tree zobrazí lokalitu vysazení konkrétního stromu.
  • Woodchuck Find My Tree, BUY ONE. PLANT ONE.® It's That Simple.
  • Zapalovač má celokovovou konstrukci
  • Vyrobeno v USA, Originál Zippo® Bradford
  • Doživotní záruka - heslo Zippo zní: "It works or we fix it free™" (Funguje nebo jej zdarma opravíme)
  • Dodáváno v dárkové krabičce Zippo
  • Nový zapalovač není naplněn benzínem


Upozornění: dřevěné emblémy jsou z přírodního materiálu a každá kresba dřeva je unikátní a zcela originální. Je tedy třeba vzít v potaz, že vzhled kresby emblému nebude přesně odpovídat vzhledu na produktové fotografii.

Zippo Brushed Chrome -povrch broušený chrom
Typ povrchu: Broušený chrom / Brushed chrome
Pokud se řekne "Zippo zapalovač", většině lidí se patrně vybaví klasický benzínový zapalovač právě v broušeném chromu. Jedná se o světově nejpopulárnější povrchovou úpravu Zippo zapalovačů, a to již od roku 1933. Důvody jsou jednoduché; jedná se o povrch velmi odolný, decentního vzhledu, na kterém neulpívají otisky prstů (jako na leštěných typech povrchů), bezvadný i pro zakázkové gravírování. Kýženého vzhledu je dosaženo jemným horizontálním kartáčováním chromové vrstvy zapalovače. Brushed chrome plní ochrannou funkci, kdy odolný a tvrdý chrom chrání Zippo před povětrnostními vlivy a korozí, a jemné kartáčování plní funkci estetickou. Broušený chrom je u Zippo zapalovačů na přední a zadní straně, zatímco boky, horní část víčka a spodní ražba jsou v úpravě z leštěného chromu. Tato zajímavá kombinace tak vytváří efektní kontrast kartáčovaného a zrcadlově lesklého chromu.

 

 

Servis Zippo

Zaručený servis pro Váš Zippo

Zippo jsou špičkové benzínové zapalovače a proto víme, že je naši zákazníci používají i v náročných podmínkách, kdy se potřebují na zapalovač 100 % spolehnout. A nebo prostě Zippo mají pro chvíle pohody, kdy si chtějí vychutnat svou cigaretu u kávy. 

V každém případě je žádoucí, aby byl zapalovač v perfektní kondici a dobře sloužil. Pokud se Zippo stane nehoda, nebo se vyskytne jakýkoliv problém, rychle a ochotně poskytneme péči v autorizovaném servisním středisku Zippo ČR.

Se Zippo si tak pořizujete i jistotu doživotní záruky!

 

 

Autorizovaný prodejce Zippo

Jsme autorizovaný prodejce Zippo

Jako autorizovaný prodejce značky Zippo nabízíme největší výběr zapalovačů Zippo na jednom místě v Praze. Na trhu působíme více než deset let a naše zkušenosti a profesionalita jsou, troufáme si říci, předpokladem Vaší spokojenosti. Navštivte nás v naší kamenné prodejně, kde si můžete vybrat z široké nabídky zapalovačů Zippo a kompletního příslušenství pro tyto fenomenální benzínové zapalovače.
Za originalitu Zippo zapalovačů ručíme a jako důkaz můžeme nabídnout mnohaletou historii recenzí na serverech Heureka a nebo například Zboží.cz

 

 

  

Servis Zippo

Společně pečujeme o Vaše Zippo: Tipy a návody

Důvod, proč jsou Zippo zapalovače symbolem spolehlivosti a doslova kultovním předmětem, spočívá v jejich geniálně jednoduché konstrukci a mechanismu zapalování. Při pravidelné péči a minimální údržbě Vám zapalovač bude sloužit desítky let. Jak se o zapalovač starat, jak jej plnit kvalitním palivem a jak snadno vyměnit spotřební části, najdete v námi připravených návodech.

A pokud si nebudete něčím zcela jisti, jsme Vám plně k dispozici na naší zákaznické lince
+420 607 704 045 a nebo osobně v naší kamenné prodejně,
kde Vám ochotně a rádi pomůžeme.

Doplňkové parametry

Kategorie: Zippo Klasické - větruodolné americké benzínové zapalovače
? Povrchy Zippo: Broušený chrom
? Způsoby zdobení: 3D emblém

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka Zippo je synonymem pro nekompromisní kvalitu, ikonický design a nadčasovou eleganci. Zippo, s více než 90 lety historie, si získalo světový obdiv jako přední výrobce benzínových zapalovačů, které ztělesňují spolehlivost a styl.

Každý Zippo zapalovač je unikátní, nejen svým charakteristickým "cvakáním" při otevírání, ale i díky možnosti individuálního gravírování. Tato osobní dotek umožňuje vytvořit vzácný kousek, který je zároveň symbolickým dárkem či pamětním předmětem.

Zippo si zachovává svou vynikající pověst díky doživotní záruce, která zahrnuje opravy a servis. Výrobce se pyšní nejen kvalitou svých výrobků, ale i přístupem k udržitelnosti, kdy je možné recyklovat a znovu naplnit zapalovače, což výrazně snižuje ekologický dopad.

Jako ikona amerického designu se Zippo stalo symbolem svobody, dobrodružství a nezaměnitelného stylu. Značka, která odolává času, poskytuje více než pouhý zapalovač – je to dílo umění, příběh a věrný společník pro ty, kteří oceňují skvostné detaily a tradici.