Colibri kožené pouzdro na zapalovač / cutter velikost L

Značka: Colibri
272 Kč 224,79 Kč bez DPH
Na dotaz
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Praktické kožené pouzdro na zapalovače a ořezávače Colibri. V nabídce najdete více velikostí pro všechny typy zapalovačů Colibri.

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • pouzdro z pravé kůže
  • vhodné pro zapalovače a cuttery Colibri
  • vytahovací jazýček pro pohodlné a rychlé vytažení zapalovače
  • měkká kůže, přizpůsobí se tvaru Vašeho zapalovače
  • chraňte zapalovač před škrábanci od klíčů a mincí v kapse


Velikost L

Vhodné pro zapalovače: Apex, Enterprise 3, EVO, Falcon, Julius, Monaco, Pacific Air, Rally, Slide, Stealth 3
Vhodné pro cuttery: Cut, S-Cut, V-Cut

Vhodné pro vintage modely: Ambiance, Aspire (loose fit), Baron, Beam Sensor, 3003, Belmont, Boss II, Connaught, Crossfire, Diamond, Don, Eclipse, Edge,
Empire, Enterprise 1, Enterprise 2, Evoke, Heritage, Hybrid, Interceptor, Legacy, Lift, Maui, Monza 1, Monza 3, Prime Minister (a little short), Providence, QTR500, Reload, Retro II, Rio, Solitaire, Stealth 1, Talon, Torque, Tribeca, Tri-Cutta, Trinidad, Triplex, Venom, Voyager, Wellington, Zephyr 
cuttery: Eclipse, Slice 

Doplňkové parametry

Kategorie: Doplňky a příslušenství k zapalovačům
Záruka: 2 roky
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Colibri, známý výrobce zapalovačů, má bohatou historii a řadu inovací, které definovaly jeho značku, tak jak ji nyní známe po celém světě. Julius Lowenthal založil značku Colibri v roce 1938 a vynalezl první fungující poloautomatický zapalovač na světě, švýcarský „Colibri Original“​​. Během druhé světové války byly sklady Colibri zničeny při bombardování, na což společnost reagovala uvedením zapalovače Stormgard, určeného pro vojáky v terénu​​.

Colibri také představil Molectric, první neakumulátorový elektrický zapalovač na světě, který využíval jemné krystaly k vytvoření revolučního molekulárního náboje​​. Značka se dokonce objevila v populární kultuře, když se zapalovač Colibri Molectric 88 stal součástí legendární Zlaté pistole, známé z filmů o Jamesi Bondovi​​.

Colibri dále inovoval s uvedením zapalovačů Vortex a Trifecta, které byly prvními na světě s pyramidálním dvojitým a trojitým plamenem​​. Quantum Colibri byl prvním trojplamenovým zapalovačem na světě s V-Cut cibulovým řezačem, což bylo spojení dvou nejpopulárnějších inovací společnosti​​. V roce 2014 debutovala řada Colibri Quasar s výrazným designem inspirovaným vintage zapalovačem Colibri Moletric z 60. let​​.