Windy Collectible of The Year Zippo 21752

Značka: Zippo
3 025 Kč 2 500 Kč bez DPH
Na dotaz
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Limitovaná edice Zippo z řady 1935 Replica a s unikátním číslováním každého kusu. Věnováno ikonické Zippo Windy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 • Benzínový zapalovač ZIPPO - Windproof (větruodolný)
 • řada 1935 ReplicaTM  - originální zapalovač Zippo, který je vyráběn v současné době, ale věrně napodobuje vzhled Zippo vyráběných po roce 1935
 • Povrch: Broušený chrom
 • Motiv na přední straně: kovový emblém
 • Doživotní záruka - Originál Zippo® Bradford
 • Dodáváno ve speciální dárkové krabičce Zippo
 • Limitovaná sběratelská edice - vyrobeno pouze 35 000 kusů.
 • Na boku každého zapalovače je vyraženo jeho unikátní pořadové číslo z limitované série
 • Nový zapalovač není naplněn benzínem
   

Windy (motiv ženy připalující si cigaretu proti silnému větru) je jedním z nejoblíbenějších symbolů Zippo a to ihned od jejího představení
v roce 1937. Windy se objevila v první národní inzerci Zippo a od té doby se stala ikonou zobrazovanou v mnoha reklamách, četných propagačních materiálech a i na stovkách modelů Zippo zapalovačů.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vyprodané modely - katalog Zippo zapalovačů
Záruka: Doživotní
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka Zippo je synonymem pro nekompromisní kvalitu, ikonický design a nadčasovou eleganci. Zippo, s více než 90 lety historie, si získalo světový obdiv jako přední výrobce benzínových zapalovačů, které ztělesňují spolehlivost a styl.

Každý Zippo zapalovač je unikátní, nejen svým charakteristickým "cvakáním" při otevírání, ale i díky možnosti individuálního gravírování. Tato osobní dotek umožňuje vytvořit vzácný kousek, který je zároveň symbolickým dárkem či pamětním předmětem.

Zippo si zachovává svou vynikající pověst díky doživotní záruce, která zahrnuje opravy a servis. Výrobce se pyšní nejen kvalitou svých výrobků, ale i přístupem k udržitelnosti, kdy je možné recyklovat a znovu naplnit zapalovače, což výrazně snižuje ekologický dopad.

Jako ikona amerického designu se Zippo stalo symbolem svobody, dobrodružství a nezaměnitelného stylu. Značka, která odolává času, poskytuje více než pouhý zapalovač – je to dílo umění, příběh a věrný společník pro ty, kteří oceňují skvostné detaily a tradici.