Upozornění: Od 15. 7. do 28. 7. bude kamenná prodejna zavřená z důvodu dovolené. Provoz e-shopu bude ovšem bez omezení a internetové objednávky stále odesíláme. Děkujeme za pochopení.

Pharaoh Collectible Zippo zapalovač

Doprava zdarma
Značka: Zippo
3 248 Kč 2 684,30 Kč bez DPH
Na dotaz
Možnosti doručení

Objevte majestátnost starověkého Egypta s limitovanou edicí Zippo Faraon. Luxusní zapalovač z broušené mosazi s unikátním emblémem královského faraona.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 • Benzínový zapalovač ZIPPO - Windproof (větruodolný)
 • Povrch: Broušená mosaz
 • Způsob zdobení: Mosazný emblém na přední straně + laserové číslování na zadní straně
 • Limitovaná edice - vyrobeno pouze 2000 kusů pro celý svět
 • Každý zapalovač je individuálně číslovaný dle pořadí výroby v sérii XXXX/2000
 • Doživotní záruka - Originál Zippo® Bradford
 • Dodáváno v dárkové krabičce Zippo
 • Nový zapalovač není naplněn benzínem


Ponořte se do tajemného světa starověkého Egypta s touto exkluzivní sběratelskou edicí zapalovačů Zippo Faraon. Každý kousek této limitované série, vyrobený z broušené mosazi, je zdoben detailně propracovaným  mosazným emblémem, který zobrazuje královského faraona v celé jeho majestátnosti. Tento luxusní zapalovač je individuálně číslován a bylo vyrobeno pouze 2000 kusů pro celý svět.

Každý kus je pečlivě zabalen v luxusním obalu, který zdůrazňuje jeho exkluzivitu. Tento originální Zippo zapalovač je známý svou větruodolností a ikonickým “cvaknutím”, které se stalo synonymem pro kvalitu a spolehlivost. Vyroben z prvotřídní mosazi, nabízí trvanlivost a odolnost, které ocení každý milovník autentického designu.


Faraoni: Symboly moci a božství

Faraoni, vládci starověkého Egypta, byli nejen politickými vůdci, ale také symboly božství a posvátné autority. Jejich vláda byla založena na přesvědčení, že jsou zemskými reprezentacemi boha Horuse, ochránce a ochránce Egypta. Tento božský status poskytoval faraonům nezpochybnitelnou legitimitu a úctu, což jim umožňovalo efektivně vládnout a udržovat pořádek ve společnosti.

Stavitelé monumentálních památek

Faraoni nebyli pouze vládci, ale i stavebníci monumentálních památek, jako jsou pyramidy a chrámy, které sloužily nejen jako jejich hrobky, ale i jako vyjádření jejich moci a věčnosti. Tyto stavby nejenže zdůrazňovaly jejich politickou a náboženskou autoritu, ale také symbolizovaly jejich schopnost organizovat a řídit obrovské pracovní síly a zdroje.

Tituly a role faraonů

Každý faraon měl několik titulů a jmen, které vyjadřovaly jeho roli jako vládce, vojevůdce, správce a kněze. Tyto tituly nejenže upevňovaly jejich autoritu, ale také definovaly jejich povinnosti a povinnosti vůči lidu a bohům. Faraoni byli centrem egyptské civilizace a jejich rozhodnutí měla zásadní dopady na životy všech Egyptanů, od nejvyšších šlechticů po rolníky a řemeslníky.

Podpora umění a kultury

Umění a kultura kvetly za vlády faraonů. Jejich dvory byly centry intelektuálních a uměleckých aktivit, kde se rozvíjela architektura, sochařství, malířství a literatura. Faraoni také podporovali náboženské a rituální praxe, které měly zásadní vliv na každodenní život obyvatel.

Vliv a dědictví faraonů

Faraoni jako Tutanchamon, Ramesse II. a Kleopatra se stali ikonickými postavami, jejichž jména jsou pevně spojena s egyptskou historií a kulturou. Jejich vláda a dědictví ovlivnily nejen egyptskou společnost v jejich době, ale i pozdější generace a dodnes jsou předmětem obdivu a studia archeology a historiků.


 

Brushed Brass Zippo Lighter
Typ povrchu: Broušená mosaz / Brushed Brass
Broušená mosaz je materiál, který se odlišuje svou typickou texturou. Tato textura je vytvořena pomocí speciální techniky horizontálního broušení, která aplikuje jemný povrch jak na přední, tak na zadní části zapalovače. Boční strany zapalovače jsou pak vyleštěny do vysokého lesku, což způsobuje zajímavý kontrast s kartáčovanými plochami. Tento specifický povrch z broušené mosazi byl uveden na trh v roce 1982 a dodnes si udržuje vysokou popularitu.

 

 • Elegantní povrch zlaté barvy
 • Vhodný pro dodatečné gravírování
 • Používáním získá patinu... (někdo uvítá)


 • Méně odolný proti poškrábání
 • Používáním získá patinu... (někdo si nepřeje)
Gravírování Zippo

Vhodný pro dodatečné gravírování

Tento Zippo zapalovač lze také on-line objednat i s dodatečným gravírováním. Je to snadné a zabere Vám to jen pár minut. Získáte tak jedinečný originál přímo na míru Vám, nebo Vašim blízkým. Stačí kliknout na tlačítko "Nakonfigurovat produkt" a v našem on-line návrháři vložit požadovaný text nebo i vybrat obrázek z galerie. Po přijetí objednávky je zakázka připravena k výdeji na prodejně zpravidla týž den, anebo do jednoho pracovního dne odeslána na Vaší adresu prostřednictvím dopravce, pokud to k nám na prodejnu máte daleko.

Přejete si gravírování vlastního obrázku nebo fotografie? Napište nám, obratem Vám připravíme nabídku.

 

  

Servis Zippo

Zaručený servis pro Váš Zippo

Zippo jsou špičkové benzínové zapalovače a proto víme, že je naši zákazníci používají i v náročných podmínkách, kdy se potřebují na zapalovač 100 % spolehnout. A nebo prostě Zippo mají pro chvíle pohody, kdy si chtějí vychutnat svou cigaretu u kávy. 

V každém případě je žádoucí, aby byl zapalovač v perfektní kondici a dobře sloužil. Pokud se Zippo stane nehoda, nebo se vyskytne jakýkoliv problém, rychle a ochotně poskytneme péči v autorizovaném servisním středisku Zippo ČR.

Se Zippo si tak pořizujete i jistotu doživotní záruky!

 

 

Autorizovaný prodejce Zippo

Jsme autorizovaný prodejce Zippo

Jako autorizovaný prodejce značky Zippo nabízíme největší výběr zapalovačů Zippo na jednom místě v Praze. Na trhu působíme více než deset let a naše zkušenosti a profesionalita jsou, troufáme si říci, předpokladem Vaší spokojenosti. Navštivte nás v naší kamenné prodejně, kde si můžete vybrat z široké nabídky zapalovačů Zippo a kompletního příslušenství pro tyto fenomenální benzínové zapalovače.
Za originalitu Zippo zapalovačů ručíme a jako důkaz můžeme nabídnout mnohaletou historii recenzí na serverech Heureka a nebo například Zboží.cz

 

 

  

Servis Zippo

Společně pečujeme o Vaše Zippo: Tipy a návody

Důvod, proč jsou Zippo zapalovače symbolem spolehlivosti a doslova kultovním předmětem, spočívá v jejich geniálně jednoduché konstrukci a mechanismu zapalování. Při pravidelné péči a minimální údržbě Vám zapalovač bude sloužit desítky let. Jak se o zapalovač starat, jak jej plnit kvalitním palivem a jak snadno vyměnit spotřební části, najdete v námi připravených návodech.

A pokud si nebudete něčím zcela jisti, jsme Vám plně k dispozici na naší zákaznické lince +420 607 704 045 a nebo osobně v naší kamenné prodejně, kde Vám ochotně a rádi pomůžeme.

Doplňkové parametry

Kategorie: Zippo Klasické - větruodolné americké benzínové zapalovače
Záruka: Doživotní
? Povrchy Zippo: Broušená mosaz
? Způsoby zdobení: 3D emblém

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka Zippo je synonymem pro nekompromisní kvalitu, ikonický design a nadčasovou eleganci. Zippo, s více než 90 lety historie, si získalo světový obdiv jako přední výrobce benzínových zapalovačů, které ztělesňují spolehlivost a styl.

Každý Zippo zapalovač je unikátní, nejen svým charakteristickým "cvakáním" při otevírání, ale i díky možnosti individuálního gravírování. Tato osobní dotek umožňuje vytvořit vzácný kousek, který je zároveň symbolickým dárkem či pamětním předmětem.

Zippo si zachovává svou vynikající pověst díky doživotní záruce, která zahrnuje opravy a servis. Výrobce se pyšní nejen kvalitou svých výrobků, ale i přístupem k udržitelnosti, kdy je možné recyklovat a znovu naplnit zapalovače, což výrazně snižuje ekologický dopad.

Jako ikona amerického designu se Zippo stalo symbolem svobody, dobrodružství a nezaměnitelného stylu. Značka, která odolává času, poskytuje více než pouhý zapalovač – je to dílo umění, příběh a věrný společník pro ty, kteří oceňují skvostné detaily a tradici.