Tryskový zapalovač s logem fotbalového klubu z německé bundesligy FC Bayern München. Zapalovač má odolné tělo a výkonný tryskový plamen modré barvy.

• potisk s logem FC Bayern München
  • rozměry: 6,5 x 4 x 1,6 cm
  • materiál: plast

FC Bayern München je jeden z nejvýznamnějších a nejúspěšnějších fotbalových klubů nejen v Německu, ale i na mezinárodní scéně. Založen byl v roce 1900 a od té doby se stal synonymem pro úspěch, tradici a kvalitu ve světě fotbalu. Domovským stadionem klubu je Allianz Arena, která se nachází v Mnichově a je známá svou impozantní architekturou a schopností hostit více než 75 000 fanoušků.

Bayern München je rekordmanem německé Bundesligy, kde získal více než 30 titulů, což jej činí nejúspěšnějším klubem v historii soutěže. Kromě toho klub vyhrál několikrát DFB-Pokal (Německý fotbalový pohár) a má na svém kontě i vítězství v prestižních evropských a mezinárodních soutěžích, včetně Ligy mistrů UEFA a Interkontinentálního poháru.