Upozornění: Od 15. 7. do 28. 7. bude kamenná prodejna zavřená z důvodu dovolené. Provoz e-shopu bude ovšem bez omezení a internetové objednávky stále odesíláme. Děkujeme za pochopení.

Geometric 360 Design Zippo 27161

Doprava zdarma
Značka: Zippo
3 957 Kč 3 270,25 Kč bez DPH
Na dotaz
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Zippo zapalovač s povrchem ze starožitné mědi a s propracovaným gravírováním 360° Multi Cut, které vede i přes boky a hrany zapalovače. Řada Armor.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 • Benzínový zapalovač ZIPPO - Windproof (větruodolný) 
 • Povrch: Antique Copper™ (starožitná měď)
 • Zdobeno novou technologií 360°MultiCut - zapalovač je zdoben rytím po celém obvodu a to i přes hrany
 • Řada ArmorTM (pancíř) - zapalovač má zesílené stěny schránky, které jsou 1,5x silnější než u běžných Zippo
 • Zapalovač má celokovovou konstrukci
 • Vyrobeno v USA, Originál Zippo® Bradford
 • Doživotní záruka - heslo Zippo zní:
 • "It works or we fix it free™" (Funguje nebo jej zdarma opravíme)
 • Dodáváno ve speciální dárkové krabičce - ZLuxury
 • Nový zapalovač není naplněn benzínem

  Modely z řady ARMOR mají 1,5x silnější stěny schránky zapalovače oproti standardním Zippo. Tato řada zapalovačů je zvlášť vhodná pro výrazné rytí motivů, jelikož díky větší síle materiálu lze provádět hlubší rytí do kovu a tím docílit plastičtějšího vzhledu motivu. Identifikačním znakem je malé logo s písmenem "A" v obráceném trojúhelníku na spodní hraně zapalovače.

  Starožitné měděné zapalovače mají načervenalou svrchní vrstvu s jasným kovovým leskem a jejich vzhled dotváří patina, která má navodit dojem starého a často s láskou používaného zapalovače. Finální vrstva není opatřena antioxidačními látkami, čili používáním se bude vzhled zapalovače stále měnit a získávat tak svůj jedinečný vzhled.

  Při plnění zapalovače benzínem Zippo dbejte, prosím, zvýšené opatrnosti. Při potřísnění povrchu zapalovače benzínem může dojít k náhlé a extrémní změně vzhledu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Zippo Klasické - větruodolné americké benzínové zapalovače
Záruka: Doživotní
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka Zippo je synonymem pro nekompromisní kvalitu, ikonický design a nadčasovou eleganci. Zippo, s více než 90 lety historie, si získalo světový obdiv jako přední výrobce benzínových zapalovačů, které ztělesňují spolehlivost a styl.

Každý Zippo zapalovač je unikátní, nejen svým charakteristickým "cvakáním" při otevírání, ale i díky možnosti individuálního gravírování. Tato osobní dotek umožňuje vytvořit vzácný kousek, který je zároveň symbolickým dárkem či pamětním předmětem.

Zippo si zachovává svou vynikající pověst díky doživotní záruce, která zahrnuje opravy a servis. Výrobce se pyšní nejen kvalitou svých výrobků, ale i přístupem k udržitelnosti, kdy je možné recyklovat a znovu naplnit zapalovače, což výrazně snižuje ekologický dopad.

Jako ikona amerického designu se Zippo stalo symbolem svobody, dobrodružství a nezaměnitelného stylu. Značka, která odolává času, poskytuje více než pouhý zapalovač – je to dílo umění, příběh a věrný společník pro ty, kteří oceňují skvostné detaily a tradici.