Upozornění: Od 15. 7. do 28. 7. bude kamenná prodejna zavřená z důvodu dovolené. Provoz e-shopu bude ovšem bez omezení a internetové objednávky stále odesíláme. Děkujeme za pochopení.

Sigg SIGGNature White 0,6 l

549 Kč 453,72 Kč bez DPH
Na skladě
Můžeme doručit do:
22.7.2024
Možnosti doručení

Klasická švýcarská nápojová láhev vyrobená ze zdravotně nezávadného hliníku. Vhodná na studené i teplé nápoje.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kovová část (aluminium) lahve je stejná jako u řady Classic, ale jinak se lahev liší uzávěrem. Plastová hlavice má odklopitelný klobouček, pod kterým je pítko. Otevření přívodu tekutiny probíhá otočením středu hlavice s pítkem proti hodinovým ručičkám, načež je možné pítko stlačit a tekutina může vytéci. Plastové kloboučky jsou vyměnitelné a můžete vybírat z několika barevných alternativ.

Stejně jako u ostatních lahví Sigg je i u tohoto modelu samozřejmostí vnitřní vrstva EcoCare, certifikována na 100% nepřítomnost BPA, BADGE, BFDGE, NOGE a ftalátů. Lahve jsou tak narozdíl od PET flašek zdravotně nezávadné a zcela recyklovatelné.

Lahev můžete plnit nejen vodou, ale i teplými nápoji, ovocnými šťávami nebo třeba izotonickými drinky. Vnitřní vrstva je chuťově neutrální a neulpívají na ní chutě ani pachy nápojů a to ani po dlouhodobém používání.

Materiál: hliník + vnitřní vrstva EcoCare, která je 100% zdravotně nezávadná
Objem: 0,6 litru
Záruka: 24 měsíců
Zdravotně nezávadná - bez BPA
Recyklovatelný materiál

Doplňkové parametry

Kategorie: Lifestyle - doplňky nejen ze světa Zippo
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: