Collectible of the Year 2020 Zippo

Doprava zdarma
Značka: Zippo
4 703 Kč 3 886,78 Kč bez DPH
Na skladě
Můžeme doručit do:
23.2.2024
Možnosti doručení

Sběratelský speciál pro rok 2020 vydaný k příležitosti představení nového loga Zippo. Luxusní zapalovač v provedení Armor (pancíř) dodávaný ve speciální kazetě Z-Luxury.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 • Benzínový zapalovač ZIPPO - Windproof (větruodolný) 
 • Povrch: Armor® Black Ice®
 • Zdobeno novou technologií 360°MultiCut, kdy je motiv bez přerušení linie vyryt i přes hrany kolem dokola.
 • Zelený střed květu v motivu lilie tvoří epoxidová pryskyřice
 • Řada ArmorTM / Pancíř - tzn. zapalovač má zesílené stěny schránky, které jsou oproti klasickým zapalovačům Zippo 1,5x silnější.
 • Zapalovač má celokovovou konstrukci
 • Vyrobeno v USA, Originál Zippo® Bradford
 • Doživotní záruka - heslo Zippo zní: "It works or we fix it free™" (Funguje nebo jej zdarma opravíme)
 • Dodáváno v unikátní dárkové krabičce Zippo Z-Luxury
 • Nový zapalovač není naplněn benzínem
   

 

Zippo každý rok představuje model ze sběratelské kolekce Collectible of the Year (COTY). Pro rok 2020 je tématem nová podoba loga Zippo. Velké stylizované písmeno Z tak "omotává" zapalovač kolem dokola a technikou 360° MultiCut je docíleno vystoupení "Z" z povrchu. Zapuštěné pozadí je pak dozdobeno pro změnu technikou 360°LaserCut. Jedná se o limitovanou edici 20 020 kusů pro celý svět. Každý kus má své unikátní pořadové číslo vygravírované na zadní straně zapalovače + unikátní spodní ražbu s letopočtem 2020. Zajimavostí pak je i barevný přebal krabičky, který přichází v šesti barevných variantách.

Doplňkové parametry

Kategorie: Zippo Klasické - větruodolné americké benzínové zapalovače
Záruka: Doživotní
? Povrchy Zippo: Black Ice
? Způsoby zdobení: 360° MultiCut + 360° Laser

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka Zippo je synonymem pro nekompromisní kvalitu, ikonický design a nadčasovou eleganci. Zippo, s více než 90 lety historie, si získalo světový obdiv jako přední výrobce benzínových zapalovačů, které ztělesňují spolehlivost a styl.

Každý Zippo zapalovač je unikátní, nejen svým charakteristickým "cvakáním" při otevírání, ale i díky možnosti individuálního gravírování. Tato osobní dotek umožňuje vytvořit vzácný kousek, který je zároveň symbolickým dárkem či pamětním předmětem.

Zippo si zachovává svou vynikající pověst díky doživotní záruce, která zahrnuje opravy a servis. Výrobce se pyšní nejen kvalitou svých výrobků, ale i přístupem k udržitelnosti, kdy je možné recyklovat a znovu naplnit zapalovače, což výrazně snižuje ekologický dopad.

Jako ikona amerického designu se Zippo stalo symbolem svobody, dobrodružství a nezaměnitelného stylu. Značka, která odolává času, poskytuje více než pouhý zapalovač – je to dílo umění, příběh a věrný společník pro ty, kteří oceňují skvostné detaily a tradici.