Upozornění: Od 15. 7. do 28. 7. bude kamenná prodejna zavřená z důvodu dovolené. Provoz e-shopu bude ovšem bez omezení a internetové objednávky stále odesíláme. Děkujeme za pochopení.

Colibri plyn Premium 300 ml

Značka: Colibri
300 Kč 247,93 Kč bez DPH
Na dotaz
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Plnící vysoce kvalitní butan pro plynové zapalovače - Colibri Premium o objemu 300 ml. Dopřejte svému zapalovači to nejlepší a odmění se Vám spolehlivým chodem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • Colibri Premium Butane je nejčistší plyn pro Váš zapalovač 
  • butan je vyráběn podle náročných norem vyžadovaných vysoce výkonnými proudovými zapalovači, které světu společnost Colibri představila v polovině osmdesátých let
  • Colibri butan je zpracováván v rafineriích světové třídy a je konzervován pouze v nejčistším prostředí, nevyžaduje proto opakované filtrování k odstranění nežádoucích látek, které ovlivňují výkon Vašeho zapalovače
  • snížený obsah kontaminantů má pozitivní vliv na životnost zapalovače, kdy nejsou zanášeny trysky hořáku, ale hlavně - není nikterak ovlivněna chuť tabáku!
  • objem 300 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Colibri, známý výrobce zapalovačů, má bohatou historii a řadu inovací, které definovaly jeho značku, tak jak ji nyní známe po celém světě. Julius Lowenthal založil značku Colibri v roce 1938 a vynalezl první fungující poloautomatický zapalovač na světě, švýcarský „Colibri Original“​​. Během druhé světové války byly sklady Colibri zničeny při bombardování, na což společnost reagovala uvedením zapalovače Stormgard, určeného pro vojáky v terénu​​.

Colibri také představil Molectric, první neakumulátorový elektrický zapalovač na světě, který využíval jemné krystaly k vytvoření revolučního molekulárního náboje​​. Značka se dokonce objevila v populární kultuře, když se zapalovač Colibri Molectric 88 stal součástí legendární Zlaté pistole, známé z filmů o Jamesi Bondovi​​.

Colibri dále inovoval s uvedením zapalovačů Vortex a Trifecta, které byly prvními na světě s pyramidálním dvojitým a trojitým plamenem​​. Quantum Colibri byl prvním trojplamenovým zapalovačem na světě s V-Cut cibulovým řezačem, což bylo spojení dvou nejpopulárnějších inovací společnosti​​. V roce 2014 debutovala řada Colibri Quasar s výrazným designem inspirovaným vintage zapalovačem Colibri Moletric z 60. let​​.