Squatchin' In The Woods Zippo 25581

Značka: Zippo
1 585 Kč 1 309,92 Kč bez DPH
Na dotaz
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Motiv mystického Bigfoota zdobí tento zapalovač Zippo s povrchem Black Ice. Originální Zippo s proslulou doživotní zárukou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • Benzínový zapalovač ZIPPO - Windproof (větruodolný) 
  • Povrch: Black Ice®
  • Způsob zdobení: 360° Laser - tuto technologii společnost Zippo MFC představila poprvé v roce 2019, jedná se o techniku zdobení povrchu zapalovače laserovým gravírováním, které přechází i přes hrany a boky kolem dokola
  • Zapalovač má celokovovou konstrukci
  • Vyrobeno v USA, Originál Zippo® Bradford
  • Doživotní záruka - heslo Zippo zní:
    "It works or we fix it free™" (Funguje nebo jej zdarma opravíme)
  • Dodáváno v dárkové krabičce Zippo Premium
  • Nový zapalovač není naplněn benzínem 

Termín "squatchin'" (někdy psáno jako "squatching") je slangový výraz, který se většinou používá v kontextu hledání nebo sledování Bigfoota (také známého jako Sasquatch), což je legendární bytost údajně obývající severoamerické lesy. Slovo je odvozeno od názvu "Sasquatch" a často se používá mezi komunitami, které se zajímají o kryptozoologii a hledání neidentifikovaných, mystických nebo legendárních tvorů.

Aktivita "squatchin'" zahrnuje hledání stop, vydávání zvuků, které by mohly přilákat Bigfoota, a další metody, které by mohly vést k jeho pozorování nebo objevení. Tato činnost je populární mezi některými nadšenci a věřícími v existenci Bigfoota, i když dosud neexistují vědecky podložené důkazy o jeho existenci.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vyprodané modely - katalog Zippo zapalovačů
Záruka: Doživotní
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka Zippo je synonymem pro nekompromisní kvalitu, ikonický design a nadčasovou eleganci. Zippo, s více než 90 lety historie, si získalo světový obdiv jako přední výrobce benzínových zapalovačů, které ztělesňují spolehlivost a styl.

Každý Zippo zapalovač je unikátní, nejen svým charakteristickým "cvakáním" při otevírání, ale i díky možnosti individuálního gravírování. Tato osobní dotek umožňuje vytvořit vzácný kousek, který je zároveň symbolickým dárkem či pamětním předmětem.

Zippo si zachovává svou vynikající pověst díky doživotní záruce, která zahrnuje opravy a servis. Výrobce se pyšní nejen kvalitou svých výrobků, ale i přístupem k udržitelnosti, kdy je možné recyklovat a znovu naplnit zapalovače, což výrazně snižuje ekologický dopad.

Jako ikona amerického designu se Zippo stalo symbolem svobody, dobrodružství a nezaměnitelného stylu. Značka, která odolává času, poskytuje více než pouhý zapalovač – je to dílo umění, příběh a věrný společník pro ty, kteří oceňují skvostné detaily a tradici.