Never Give Up 26474

Značka: Zippo
1 688 Kč 1 395,04 Kč bez DPH
Na dotaz
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Zippo se sloganem Never Give Up (Nikdy to nevzdávej). Originální zapalovač Zippo z limitované Japonské kolekce zdobený elektrolytickým lakováním.

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • Benzínový zapalovač ZIPPO - Windproof (větruodolný) 
  • Japonská kolekce - zapalovač zdobený v Japonsku
  • Elektrolyticky lakovaný povrch s leptaným motivem
  • Zapalovač má celokovovou konstrukci
  • Vyrobeno v USA, Originál Zippo® Bradford a v Japonsku dozdobeno místními umělci a řemeslníky
  • Doživotní záruka - heslo Zippo zní: "It works or we fix it free™" (Funguje nebo jej zdarma opravíme)
  • Dodáváno v dárkové krabičce Zippo
  • Nový zapalovač není naplněn benzínem


Výraz "Never give up" v angličtině znamená "nikdy se nevzdávej". Toto heslo je často používáno k motivaci a povzbuzení člověka, aby pokračoval ve svém úsilí nebo snaze, i když je to těžké nebo se zdá, že šance na úspěch jsou malé. Je to výzva k vytrvalosti a odhodlání nevzdávat se svých cílů nebo snů, bez ohledu na překážky nebo výzvy.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vyprodané modely - katalog Zippo zapalovačů
Záruka: Doživotní
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka Zippo je synonymem pro nekompromisní kvalitu, ikonický design a nadčasovou eleganci. Zippo, s více než 90 lety historie, si získalo světový obdiv jako přední výrobce benzínových zapalovačů, které ztělesňují spolehlivost a styl.

Každý Zippo zapalovač je unikátní, nejen svým charakteristickým "cvakáním" při otevírání, ale i díky možnosti individuálního gravírování. Tato osobní dotek umožňuje vytvořit vzácný kousek, který je zároveň symbolickým dárkem či pamětním předmětem.

Zippo si zachovává svou vynikající pověst díky doživotní záruce, která zahrnuje opravy a servis. Výrobce se pyšní nejen kvalitou svých výrobků, ale i přístupem k udržitelnosti, kdy je možné recyklovat a znovu naplnit zapalovače, což výrazně snižuje ekologický dopad.

Jako ikona amerického designu se Zippo stalo symbolem svobody, dobrodružství a nezaměnitelného stylu. Značka, která odolává času, poskytuje více než pouhý zapalovač – je to dílo umění, příběh a věrný společník pro ty, kteří oceňují skvostné detaily a tradici.