LADY LIBERTY 24109

Značka: Zippo
896 Kč 740,50 Kč bez DPH
Na dotaz
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Kultovní a tradiční, tento Zippo zapalovač je dodáván v atraktivní dárkové krabičce, což ho činí ideálním dárkem pro přátele a rodinu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • Benzínový zapalovač ZIPPO - Windproof (větruodolný)
  • Povrch: Leštěná mosaz
  • Motiv: rytina - Socha svobody
  • Doživotní záruka - Originál Zippo® Bradford
  • Dodáváno v dárkové krabičce Zippo
  • Vyrobeno ve Spojených státech amerických
  • Nový zapalovač není naplněn benzínem
     

Zapalovač má povrchovou úpravu z leštěné mosazi a jeho vzhled se bude v průběhu jeho používání měnit. Je tedy, prosím, třebavzít na zřetel, že jeho podoba není konečná a ihned poté, co zapalovač začnete používat, začne získávat patinu. Tento proces je ovšem u tohoto modelu žádoucí a zapalovač tak získá unikátní vzhled, který spoluvytváří i jeho majitel dle toho, jak zapalovač používá. Doporučujeme vyvarovat se potřísnění zapalovače alkoholem nebo benzínem, jelikož v tom případě by se "opotřebovanost" začala projevovat ihned a velmi rychle.


Doplňkové parametry

Kategorie: Vyprodané modely - katalog Zippo zapalovačů
Záruka: Doživotní
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka Zippo je synonymem pro nekompromisní kvalitu, ikonický design a nadčasovou eleganci. Zippo, s více než 90 lety historie, si získalo světový obdiv jako přední výrobce benzínových zapalovačů, které ztělesňují spolehlivost a styl.

Každý Zippo zapalovač je unikátní, nejen svým charakteristickým "cvakáním" při otevírání, ale i díky možnosti individuálního gravírování. Tato osobní dotek umožňuje vytvořit vzácný kousek, který je zároveň symbolickým dárkem či pamětním předmětem.

Zippo si zachovává svou vynikající pověst díky doživotní záruce, která zahrnuje opravy a servis. Výrobce se pyšní nejen kvalitou svých výrobků, ale i přístupem k udržitelnosti, kdy je možné recyklovat a znovu naplnit zapalovače, což výrazně snižuje ekologický dopad.

Jako ikona amerického designu se Zippo stalo symbolem svobody, dobrodružství a nezaměnitelného stylu. Značka, která odolává času, poskytuje více než pouhý zapalovač – je to dílo umění, příběh a věrný společník pro ty, kteří oceňují skvostné detaily a tradici.