JACK DANIEL'S® 150TH ARMOR 25459

Značka: Zippo
2 454 Kč 2 028,10 Kč bez DPH
Na dotaz
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Zapalovač Zippo vyrobený k příležitosti 150. výročí Jack Daniel's. Zapalovač je v provedení Armor se zesílenými stěnami. Doživotní záruka.

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • Benzínový zapalovač ZIPPO - Windproof (větruodolný)
  • Povrch: Black Ice®
  • Kolekce: Jack Daniel's / řada ArmorTM - zapalovače Zippo ArmorTM mají zesílené stěny pláště, které jsou 1,5x silnější než u klasických Zippo.
  • Motiv: Hluboké rytí + Laserové gravírování
  • Doživotní záruka - Originál Zippo® Bradford
  • Dodáváno v dárkové krabičce Zippo
  • Vyrobeno v USA
  • Nový zapalovač není naplněn benzínem 

Sběratelský zapalovač Zippo vyrobený k příležitosti 150. výročí nejprodávanější americké whiskey na světě. Jack Daniel's se vyrábí z kukuřice, žita, ječmene a z pramenité vody, jenž pochází z vápencové jeskyně. Svým složením by se měl J-D řadit spíše mezi burbony, ale díky filtraci přes javorové uhlí se od nich odlišuje a spadá tak do skupiny Tennessee whiskey.

Modely z řady ARMOR mají 1,5x silnější stěny schránky zapalovače oproti standardním Zippo. Tato řada zapalovačů je zvlášť vhodná
pro výrazné rytí motivů, jelikož díky větší síle materiálu lze provádět hlubší rytí do kovu a tím docílit plastičtějšího vzhledu motivu. Identifikačním znakem je malé logo s písmenem "A" v obráceném trojúhelníku na spodní hraně zapalovače.
Zippo Armor - symbol

Doplňkové parametry

Kategorie: Vyprodané modely - katalog Zippo zapalovačů
Záruka: Doživotní
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka Zippo je synonymem pro nekompromisní kvalitu, ikonický design a nadčasovou eleganci. Zippo, s více než 90 lety historie, si získalo světový obdiv jako přední výrobce benzínových zapalovačů, které ztělesňují spolehlivost a styl.

Každý Zippo zapalovač je unikátní, nejen svým charakteristickým "cvakáním" při otevírání, ale i díky možnosti individuálního gravírování. Tato osobní dotek umožňuje vytvořit vzácný kousek, který je zároveň symbolickým dárkem či pamětním předmětem.

Zippo si zachovává svou vynikající pověst díky doživotní záruce, která zahrnuje opravy a servis. Výrobce se pyšní nejen kvalitou svých výrobků, ale i přístupem k udržitelnosti, kdy je možné recyklovat a znovu naplnit zapalovače, což výrazně snižuje ekologický dopad.

Jako ikona amerického designu se Zippo stalo symbolem svobody, dobrodružství a nezaměnitelného stylu. Značka, která odolává času, poskytuje více než pouhý zapalovač – je to dílo umění, příběh a věrný společník pro ty, kteří oceňují skvostné detaily a tradici.