V pátek 1. 3. bude kamenná prodejna otevřená jen do 14:00 hod. Děkujeme za pochopení.

Armor® Deep Carve Cross Design Zippo 27163

Doprava zdarma
Značka: Zippo
2 272 Kč 1 877,69 Kč bez DPH
Na dotaz
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Zippo zapalovač s povrchem ze starožitné mědi a s velkým motivem kříže přes celou přední stranu. Zapalovač má zesílenou variantu schránky Armor.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 • Benzínový zapalovač ZIPPO - Windproof (větruodolný) 
 • Povrch: Antique Copper™ (starožitná měď)
 • Typ zdobení: Mechanická rytina na přední straně
 • Řada ArmorTM (pancíř) - zapalovač má zesílené stěny schránky, které jsou 1,5x silnější než u běžných Zippo
 • Zapalovač má celokovovou konstrukci
 • Vyrobeno v USA, Originál Zippo® Bradford
 • Doživotní záruka - heslo Zippo zní:
 • "It works or we fix it free™" (Funguje nebo jej zdarma opravíme)
 • Dodáváno v dárkové krabičce Zippo
 • Nový zapalovač není naplněn benzínem


  Modely z řady ARMOR mají 1,5x silnější stěny schránky zapalovače oproti standardním Zippo. Tato řada zapalovačů je zvlášť vhodná pro výrazné rytí motivů, jelikož díky větší síle materiálu lze provádět hlubší rytí do kovu a tím docílit plastičtějšího vzhledu motivu. Identifikačním znakem je malé logo s písmenem "A" v obráceném trojúhelníku na spodní hraně zapalovače.
  Zippo Armor - symbol

  Starožitné měděné zapalovače mají načervenalou svrchní vrstvu s jasným kovovým leskem a jejich vzhled dotváří patina, která má navodit dojem starého a často s láskou používaného zapalovače. Finální vrstva není opatřena antioxidačními látkami, čili používáním se bude vzhled zapalovače stále měnit a získávat tak svůj jedinečný vzhled.

  Při plnění zapalovače benzínem Zippo dbejte, prosím, zvýšené opatrnosti. Při zasažení povrchu zapalovače může dojít k náhlé a extrémní změně vzhledu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vyprodané modely - katalog Zippo zapalovačů
Záruka: Doživotní
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka Zippo je synonymem pro nekompromisní kvalitu, ikonický design a nadčasovou eleganci. Zippo, s více než 90 lety historie, si získalo světový obdiv jako přední výrobce benzínových zapalovačů, které ztělesňují spolehlivost a styl.

Každý Zippo zapalovač je unikátní, nejen svým charakteristickým "cvakáním" při otevírání, ale i díky možnosti individuálního gravírování. Tato osobní dotek umožňuje vytvořit vzácný kousek, který je zároveň symbolickým dárkem či pamětním předmětem.

Zippo si zachovává svou vynikající pověst díky doživotní záruce, která zahrnuje opravy a servis. Výrobce se pyšní nejen kvalitou svých výrobků, ale i přístupem k udržitelnosti, kdy je možné recyklovat a znovu naplnit zapalovače, což výrazně snižuje ekologický dopad.

Jako ikona amerického designu se Zippo stalo symbolem svobody, dobrodružství a nezaměnitelného stylu. Značka, která odolává času, poskytuje více než pouhý zapalovač – je to dílo umění, příběh a věrný společník pro ty, kteří oceňují skvostné detaily a tradici.