Upozornění: Od 15. 7. do 28. 7. bude kamenná prodejna zavřená z důvodu dovolené. Provoz e-shopu bude ovšem bez omezení a internetové objednávky stále odesíláme. Děkujeme za pochopení.

Zippo 2nd Infantry Division 21890

Značka: Zippo
984 Kč 813,22 Kč bez DPH
Na dotaz
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

2nd Infantry Division: je vzor amerického ducha a hrdosti. Zippo zapalovač vyrobený v USA, tento zapalovač odráží odvahu a odkaz jedné z nejslavnějších jednotek armády USA.

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • Benzínový zapalovač ZIPPO - Windproof (větruodolný) 
  • Povrch: Broušený chrom
  • Kolekce: Military
  • Motiv: Barevný potisk
  • Zapalovač má celokovovou konstrukci
  • Vyrobeno v USA, Originál Zippo® Bradford
  • Doživotní záruka - heslo Zippo zní: "It works or we fix it free™" (Funguje nebo jej zdarma opravíme)
  • Dodáváno v dárkové krabičce Zippo
  • Rádi Vám zhotovíme Zippo s rytinou
  • Nový zapalovač není naplněn benzínem

 

2nd Infantry Division, známá také jako "Indianhead", je jedna z nejstarších a nejvíce respektovaných jednotek v historii americké armády. Založena byla v roce 1917 během první světové války a od té doby hrála klíčovou roli v mnoha vojenských konfliktech, včetně druhé světové války, Korejské války, války v Iráku a Afghánistánu.

Jedna z unikátních charakteristik 2nd Infantry Division je její dlouhodobá přítomnost v Jižní Koreji, kde stále hraje klíčovou roli v ochraně demokratických hodnot a svobody v regionu. Tato přítomnost je symbolem amerického závazku k obraně svých spojenců a udržování mezinárodního míru a bezpečnosti.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vyprodané modely - katalog Zippo zapalovačů
Záruka: Doživotní
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka Zippo je synonymem pro nekompromisní kvalitu, ikonický design a nadčasovou eleganci. Zippo, s více než 90 lety historie, si získalo světový obdiv jako přední výrobce benzínových zapalovačů, které ztělesňují spolehlivost a styl.

Každý Zippo zapalovač je unikátní, nejen svým charakteristickým "cvakáním" při otevírání, ale i díky možnosti individuálního gravírování. Tato osobní dotek umožňuje vytvořit vzácný kousek, který je zároveň symbolickým dárkem či pamětním předmětem.

Zippo si zachovává svou vynikající pověst díky doživotní záruce, která zahrnuje opravy a servis. Výrobce se pyšní nejen kvalitou svých výrobků, ale i přístupem k udržitelnosti, kdy je možné recyklovat a znovu naplnit zapalovače, což výrazně snižuje ekologický dopad.

Jako ikona amerického designu se Zippo stalo symbolem svobody, dobrodružství a nezaměnitelného stylu. Značka, která odolává času, poskytuje více než pouhý zapalovač – je to dílo umění, příběh a věrný společník pro ty, kteří oceňují skvostné detaily a tradici.