Upozornění: Od 15. 7. do 28. 7. bude kamenná prodejna zavřená z důvodu dovolené. Provoz e-shopu bude ovšem bez omezení a internetové objednávky stále odesíláme. Děkujeme za pochopení.

1935 Replica 28097

Značka: Zippo
2 371 Kč 1 959,50 Kč bez DPH
Na dotaz
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Postříbřený Zippo zapalovač s kontrastní černou barvou z limitované Japonské kolekce. Benzínový zapalovač s doživotní garancí funkčnosti.

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • Luxusní benzínový zapalovač ZIPPO - Windproof (větruodolný)
  • Zippo replika zapalovače vyráběného v roce 1935
  • Japonská kolekce - zapalovač zdobený v Japonsku
  • Povrch - Postříbřený
  • Doživotní záruka - Originál Zippo® Bradford
  • Dodáváno v dárkové krabičce Zippo
  • Nový zapalovač není naplněn benzínem 

 

Replica™ Zippo jsou originální zapalovače Zippo, které jsou vyráběny v současné době, ale co nejvěrněji kopírují vzhled a styl historických zapalovačů Zippo vyráběných v letech 1935, 1937, 1941.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vyprodané modely - katalog Zippo zapalovačů
Záruka: Doživotní
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka Zippo je synonymem pro nekompromisní kvalitu, ikonický design a nadčasovou eleganci. Zippo, s více než 90 lety historie, si získalo světový obdiv jako přední výrobce benzínových zapalovačů, které ztělesňují spolehlivost a styl.

Každý Zippo zapalovač je unikátní, nejen svým charakteristickým "cvakáním" při otevírání, ale i díky možnosti individuálního gravírování. Tato osobní dotek umožňuje vytvořit vzácný kousek, který je zároveň symbolickým dárkem či pamětním předmětem.

Zippo si zachovává svou vynikající pověst díky doživotní záruce, která zahrnuje opravy a servis. Výrobce se pyšní nejen kvalitou svých výrobků, ale i přístupem k udržitelnosti, kdy je možné recyklovat a znovu naplnit zapalovače, což výrazně snižuje ekologický dopad.

Jako ikona amerického designu se Zippo stalo symbolem svobody, dobrodružství a nezaměnitelného stylu. Značka, která odolává času, poskytuje více než pouhý zapalovač – je to dílo umění, příběh a věrný společník pro ty, kteří oceňují skvostné detaily a tradici.